[100NL FR] Back to mid stakes..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #46
    Re: [25NL FR] Back to mid stakes..

    nh ja super graafik! muidu ante laudade kohta miskit head link oskad anda?

    Comment

    • EvilPokerBot
      FPP Pro
      • Aug 2012
      • 240

      #47
      Re: [25NL FR] Back to mid stakes..

      ty :)
      Aga ante laudade kohta linki küll ei oska anda, ega ma neid ise tegelt eriti ei mängigi, aga kui mängin siis ei osta deepilt sisse.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #48
        Re: [25NL FR] Back to mid stakes..

        Väga kenad graphid, edu!

        Comment

        • EvilPokerBot
          FPP Pro
          • Aug 2012
          • 240

          #49
          Re: [25NL FR] Back to mid stakes..

          NL100s olen enamvähem asja jooksma saand ja enam suure tõenäosusega madalamaid limiite ei näpi. Mõtlesingi et panen siia siis graafikud limiitidest kust saadik üles ronima hakkasin. Pokerstarsi kolisin eelmise aasta märtsis ja alustasin siis nl25st



          NL50sse kolisin pärast seda kui FTP rahad kohale jõudsid



          Ja nüüd istun NL100s ja hakkan vaikselt vaatama NL200 poole. Selle kuu NL100 graafiku panen ilmselt poole kuu pealt, täna öösel siis või homme päeval.

          Comment

          • EvilPokerBot
            FPP Pro
            • Aug 2012
            • 240

            #50
            Re: [25NL FR] Back to mid stakes..

            Ahjaa, keegi võiks öelda kuidas saab teema pealkirja ka muuta Või võiks mõni moderaator selle ära muuta (NL25) siis NL100ks

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #51
              Re: [25NL FR] Back to mid stakes..

              kui vaatad oma päeviku pealkirja päevikute alafoorumis siis topeltklikk sinna peale ja saad muuta

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #52
                Re: [25NL FR] Back to mid stakes..

                võimsad graphid! Edu ka edaspidiseks!

                Comment

                • EvilPokerBot
                  FPP Pro
                  • Aug 2012
                  • 240

                  #53
                  Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                  Poole kuu graph siis. Vppsi on kogunend ligi 20k, peaks vist selle 300K year goali ära tegema ,sest liigun hetkel 480k vpp graafikus
                  Plaan on see kuu 200k kätt mängida.
                  .

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #54
                    Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                    Päris hea volüüm

                    Comment

                    • EvilPokerBot
                      FPP Pro
                      • Aug 2012
                      • 240

                      #55
                      Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                      Tegelikult ei ole ise eriti rahul volüümiga, tunde on kogunend vaid 69, aga raske on kohe pikki tööpäevi paugutama hakata kui eelmine aasta mängisin keskmiselt 50-60h kuus

                      Comment

                      • EvilPokerBot
                        FPP Pro
                        • Aug 2012
                        • 240

                        #56
                        Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                        Täna oli päris hea päev, hakkavad vaikselt juba nädalavahetuse vaalad laudadesse ujuma

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                          Solid seisud

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #58
                            Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                            GL :)

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #59
                              Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                              Raiko, sina või?

                              Comment

                              • therapy
                                FPP Pro
                                • Dec 2012
                                • 200

                                #60
                                Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

                                märjaks tõmbavad need graphid :D

                                Comment

                                Working...