Re: [25NL FR] Back to mid stakes..
2 nädalat siis möödas teema alustamisest.
Seis siis hetkel selline. Ei mäletagi et oleks kunagi nii palju alla ev olnd nii väikse sample peale ja ei mäleta ka et Nl25s oleks 25BI downswingi olnud
2 nädalat siis möödas teema alustamisest.
Seis siis hetkel selline. Ei mäletagi et oleks kunagi nii palju alla ev olnd nii väikse sample peale ja ei mäleta ka et Nl25s oleks 25BI downswingi olnud

T 
9



Comment