Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #316
    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Yea ma quittisin ära..

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #317
      Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      siis ära õpi.
      Ütleme siis nii, et huvi või soov on kõrgharidus omandada ja miski lubav töökoht kindlustada. Erialane huvi on hoopis teiste valdkondade vastu, kus pole, pean tunnistama, julgenud algust tehagi kuna ei tundu väga perspektiivikad ja ei taha teha samu vigu nagu mu vanemad. Ma nimetan huviks ikka selget tunnet, et see on valdkond ja eriala kus ma näen ennast oma ala tipuna ja teen seda tööd rõõmuga ja ei tüdine kunagi. Kuidas üldse saab selline tunne tekkida mingi "maateaduse" või "tehnilise füüsika" vastu ? Ei saagi imo. Ise jätsin ka see aasta TTÜ-s õpingud pooleli ja järgmine aasta lähen TKTK-sse teist eriala õppima.

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #318
        Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Kuidas üldse saab selline tunne tekkida mingi "maateaduse" või "tehnilise füüsika" vastu ?
        Saab kui see sind huvitab obv

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #319
          Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Ütleme siis nii, et huvi või soov on kõrgharidus omandada ja miski lubav töökoht kindlustada. Erialane huvi on hoopis teiste valdkondade vastu, kus pole, pean tunnistama, julgenud algust tehagi kuna ei tundu väga perspektiivikad ja ei taha teha samu vigu nagu mu vanemad. Ma nimetan huviks ikka selget tunnet, et see on valdkond ja eriala kus ma näen ennast oma ala tipuna ja teen seda tööd rõõmuga ja ei tüdine kunagi. Kuidas üldse saab selline tunne tekkida mingi "maateaduse" või "tehnilise füüsika" vastu ? Ei saagi imo. Ise jätsin ka see aasta TTÜ-s õpingud pooleli ja järgmine aasta lähen TKTK-sse teist eriala õppima.
          mille sa pooleli jätsid ja mida õppima lähed?

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #320
            Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

            tootearendus, lähen teedeehitust prolly.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #321
              Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              oleneb erialast, aga imo just vastupidi. st enamus mitte-matemaatika erialadel on ülilihtne hakkama saada ja teha need eksamid E'le ära.
              See oleneb täiesti inimesest. Mõnedel on olemas loogiline mõtlemine ja reaalalad on selle pärast ülikerged ning õppima ei pea, aga õpikuteksti meelde jätta ei suuda. Teised võivad aga raamatu-raamatu järel läbi lugeda ja kogu informatsiooni ära omandada, aga näiteks reaalalaseid printsiipe lihtsalt ei suuda mõista.

              Comment

              • Pokutaja
                Julm Donk
                • Feb 2012
                • 84

                #322
                Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Ütleme siis nii, et huvi või soov on kõrgharidus omandada ja miski lubav töökoht kindlustada. Erialane huvi on hoopis teiste valdkondade vastu, kus pole, pean tunnistama, julgenud algust tehagi kuna ei tundu väga perspektiivikad ja ei taha teha samu vigu nagu mu vanemad. Ma nimetan huviks ikka selget tunnet, et see on valdkond ja eriala kus ma näen ennast oma ala tipuna ja teen seda tööd rõõmuga ja ei tüdine kunagi. Kuidas üldse saab selline tunne tekkida mingi "maateaduse" või "tehnilise füüsika" vastu ? Ei saagi imo. Ise jätsin ka see aasta TTÜ-s õpingud pooleli ja järgmine aasta lähen TKTK-sse teist eriala õppima.
                IMO kõrgharidus küll mingit "lubavat" töökohta ei garanteeri. Ega niisama kutsekad ei ole täis kõrgharidusega inimesi ja pooled Soome lihttöölised (nooremapoolsed) ei oma pabereid.
                Isegi kui õppida midagi nö perspektiivikat, paber kätte saada, isegi hea palgaga töökoht leida, siis kaua inimene ikka jaksab päevast päeva teha tööd, mis otseselt ei huvita? Eks suudab tegelt päris kaua, eriti kui on kohustused näiteks pere ees, aga elukvaliteet kannatab jubedalt. Lõpuks on iga nv jooma, et mõte ei töötaks ja nädala sees on pilkane masendus, et säärast asja peab tegema (enda isa näiteks tuues).
                Samas need, kes on micro-niššide tippudes, teenivad paremini kui selline üle keskmise palgagatöötaja. Näiteks paarikene, kes otsustas kepikõndimis keppide knnitusi (vms nende nimed on) tootma hakata, on hetkel miljonärid. Ofc see ekstreemne näide aga mõte omal kohal.
                Ma küll ei tea sinu praegust olukorda (pere, muud kohustused) aga ise näen seda asja nii, et pigem tegeleda sellega, mis meeldib, tasutud saab selle eest varem või hiljem niikuinii.
                Loodan, et see post liiga "isana" ei tundunud. :D

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #323
                  Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                  Keegi coachingut tahab?

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #324
                    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                    Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                    IMO kõrgharidus küll mingit "lubavat" töökohta ei garanteeri. Ega niisama kutsekad ei ole täis kõrgharidusega inimesi ja pooled Soome lihttöölised (nooremapoolsed) ei oma pabereid.
                    Isegi kui õppida midagi nö perspektiivikat, paber kätte saada, isegi hea palgaga töökoht leida, siis kaua inimene ikka jaksab päevast päeva teha tööd, mis otseselt ei huvita? Eks suudab tegelt päris kaua, eriti kui on kohustused näiteks pere ees, aga elukvaliteet kannatab jubedalt. Lõpuks on iga nv jooma, et mõte ei töötaks ja nädala sees on pilkane masendus, et säärast asja peab tegema (enda isa näiteks tuues).
                    Samas need, kes on micro-niššide tippudes, teenivad paremini kui selline üle keskmise palgagatöötaja. Näiteks paarikene, kes otsustas kepikõndimis keppide knnitusi (vms nende nimed on) tootma hakata, on hetkel miljonärid. Ofc see ekstreemne näide aga mõte omal kohal.
                    Ma küll ei tea sinu praegust olukorda (pere, muud kohustused) aga ise näen seda asja nii, et pigem tegeleda sellega, mis meeldib, tasutud saab selle eest varem või hiljem niikuinii.
                    Loodan, et see post liiga "isana" ei tundunud. :D
                    See kepikõnni junnide näide on küll lamp :D Ega keegi nüüd neid leiutama õppima ei hakka ja ma ei kujuta ette, mis selle tegevuse juures neile meeldis. Meeldis toota kepikõnni kinnitusi(vms)?
                    Enamus erialad, mis inimestele meeldivad on siiski vabakutselised ja loomingulise iseloomuga aga kust kohast sa neid seoseid looma hakkad kui ei õpi, vahet pole mida sa õpid arened igal erialal ja loogika jääb ikka samasse auku. Kas siis koolis või iseseisvalt aga õppima peab ofc, mitte mingi lobitöö peale minna ja mõelda, et ma ei tahagi rohkem midagi elult, kui äraelatavat palka ja üürikorterit.
                    Pokkeriprodel on muidugi lihtne mõelda, et rahaliselt pole probleeme aga neil kel seda on, siis on mõistlik mingi eriala valida ja kuidas sa muud moodi tead, mis sulle meeldib, kui ei proovi.. See mõtlemine, et "mulle ei meeldi ei õpi" on lausa hõõglamp.. Mingisugune huvi on, siis tulebki hakata seda valikut kitsendama või nagu käte range-i paika panema ja lõpuks leiadki selle käe millega allin vajutada.
                    (Ja kui keegi mõtleb kirjutada, et läheks Austraaliasse vms, siis ma jumala kindel, et tuled sama targalt sealt tagasi :D).

                    Edit: nice graph Kenny :D ainult 200sed? 18 BI ei tohikski nii hull tunduda aga 3,6k, siis hoopis teine tera..

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #325
                      Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                      200-300 so far. Rebisin oma lemmik maika tiltis peaga täitsa lõhki Üldiselt saan korralikult owni ja pean vist alla tagasi kolima. Ma ei tunne et ma väga halvasti oleks mänginud so far.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #326
                        Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        Keegi coachingut tahab?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        mina tahan :) ilma naljata :)

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #327
                          Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]



                          Peab bad runni üle nurisema ikka täna

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #328
                            Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                            Mis BRM-i kasutad üldse? Solid swingid ikka seal, ise ei suudaks elus mängida seda formaati.
                            Edu.

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #329
                              Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              mina tahan :) ilma naljata :)
                              Hmm, hetkel suht kiire. Võid uue kuu algul PM saata ja mõtleb.

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #330
                                Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Mis BRM-i kasutad üldse? Solid swingid ikka seal, ise ei suudaks elus mängida seda formaati.
                                Edu.
                                ABI järgi.. 60-200$ m'ngides tuleb ABI 100$ umbes. Üritan üle 100bi kontol hoida ikka hehe. Kuna mul 200-300$ abusll ei lähe jätan vist hetkel katki ja uuel kuul proovin uuesti shottida..

                                Comment

                                Working...