Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]
sorry for OT, aga see lause on BS to the max.
Väljaspool inimese comfort zone tekib pea alati teistsugune nägemine ja arusaam.
Muidugi loeb see ka, missugused su kogemused on, kuid näiteks isiklikult on case selline:
Heast-edukast perest pärit võsuke, kellel tehti ette-taha kõik ära ning kelle väärtushinnangud väljendusid cash moneys. Koolis olin alla igasugust arvestust (keskmine hinne 3.0.) Edasi läksin õppima juurat - sest pea on hea ning see tundus ainuõige otsus (selles valdkonnas liigub ju raha ja glamuur). Pärast esimest semestrit oli selge, et siukeste silmakirjalikke gloryhunterite seltskonda ma elus kuuluda ei soovi ning otsustasin suveks minna Hawaiile (4 kuud kokku)
- no see kogemus oli absoluutne game changer. Elasin algselt rändurite hostelis ning jõin vanemate raha maha. Ühel hetkel sai raha aga otsa ning eluaset ei ole. Ööbisin mõned ööd rannas ning sõbrad, kes hostelis tekkinud olid, töid süüa. Ühel päeval tuli hosteli juht, et võin tasuta ööbida kuni töö leian ning üsna pea see ka õnnestus ning eluolu muutus paremaks. Sõbrunesin mitme hipiliku elustiiliga isikuga (absoluutselt vastandid minu varasemale elustiilile) ning mingil hetkel mõttemaailm muutus üsnagi kardinaalselt (tho rahale omistan siiski suur tähtsust). Tekkis ka üsnagi suur huvi psühholoogia vastu (mida hetkel 3ndal kursusel õpin), mida varasemalt pidasin under-achieveritest puukallistajate erialaks.
Outcome on see, et ühe kogemuse (4 kuud hawaiil) tulemusel õnnestus mul tekitada parem reaalsustaju, saada aru oma soovidest-eesmärkidest elus. 3 aastat hiljem olen lõpetamas huvipakkuvat eriala üsnagi heade tulemustega ning samuti on olemas erialane töö, mis toob sisse üle Eesti keskmist palka. Olen leidnud naise, kellega plaan tulevikus ühine kodu luua jne jne. Enne seda olin 19 aastane konkreetne alkohoolik ning mille tagajärjel on tekkinud ka üsnagi pöördumatud maokahjustused.
Algselt postitas gamblingFTW
Vaata postitust
sorry for OT, aga see lause on BS to the max.
Väljaspool inimese comfort zone tekib pea alati teistsugune nägemine ja arusaam.
Muidugi loeb see ka, missugused su kogemused on, kuid näiteks isiklikult on case selline:
Heast-edukast perest pärit võsuke, kellel tehti ette-taha kõik ära ning kelle väärtushinnangud väljendusid cash moneys. Koolis olin alla igasugust arvestust (keskmine hinne 3.0.) Edasi läksin õppima juurat - sest pea on hea ning see tundus ainuõige otsus (selles valdkonnas liigub ju raha ja glamuur). Pärast esimest semestrit oli selge, et siukeste silmakirjalikke gloryhunterite seltskonda ma elus kuuluda ei soovi ning otsustasin suveks minna Hawaiile (4 kuud kokku)
- no see kogemus oli absoluutne game changer. Elasin algselt rändurite hostelis ning jõin vanemate raha maha. Ühel hetkel sai raha aga otsa ning eluaset ei ole. Ööbisin mõned ööd rannas ning sõbrad, kes hostelis tekkinud olid, töid süüa. Ühel päeval tuli hosteli juht, et võin tasuta ööbida kuni töö leian ning üsna pea see ka õnnestus ning eluolu muutus paremaks. Sõbrunesin mitme hipiliku elustiiliga isikuga (absoluutselt vastandid minu varasemale elustiilile) ning mingil hetkel mõttemaailm muutus üsnagi kardinaalselt (tho rahale omistan siiski suur tähtsust). Tekkis ka üsnagi suur huvi psühholoogia vastu (mida hetkel 3ndal kursusel õpin), mida varasemalt pidasin under-achieveritest puukallistajate erialaks.
Outcome on see, et ühe kogemuse (4 kuud hawaiil) tulemusel õnnestus mul tekitada parem reaalsustaju, saada aru oma soovidest-eesmärkidest elus. 3 aastat hiljem olen lõpetamas huvipakkuvat eriala üsnagi heade tulemustega ning samuti on olemas erialane töö, mis toob sisse üle Eesti keskmist palka. Olen leidnud naise, kellega plaan tulevikus ühine kodu luua jne jne. Enne seda olin 19 aastane konkreetne alkohoolik ning mille tagajärjel on tekkinud ka üsnagi pöördumatud maokahjustused.

Comment