Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #436
    Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    krt ära hirmuta vaatasin praegu hirmuga et kell on 7 hommikul w :D

    aga edu :)
    sinuga ma olen viisakas. sa näed välja nagu sa võiks mu kaela murda liiga easily
    aitäh jaanezz ja soovin sama sulle =)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #437
      Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

      rofl :). edu tont!

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #438
        Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        rofl :). edu tont!
        vabanda kohe või saadan janksi peale!

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #439
          Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

          päev kirjas
          ridic jooks - sitt tulemus
          vähemalt VPPd käes

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #440
            Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

            Kena volüüm.

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #441
              Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

              sünnipäeva ka peame v? ma paari päeva pärast maale :D

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #442
                Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                sünnipäeva ka peame v? ma paari päeva pärast maale :D
                see aasta ei, mul vähe raha ja ma ei viitsi lampi istuda korteris ja täis tõmmata
                järgmine aasta bro
                Last edited by lambitont; 24.12.12, 04:01.

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #443
                  Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                  Häid Jõule! Soovib pokerstars!
                  kaotamine jätkub... 1k mänge seljataga ja 60BI alla EV
                  sitt peab kannapöörde tegema ruttu
                  tiltis ka veits

                  Comment

                  • SuusaKunn
                    Jube Noob
                    • Jun 2011
                    • 142

                    #444
                    Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                    Mulle soovib ka pokerstars häis jõule, mul 3,5 hyperid üle -60BI alla EV:D

                    Edu plussi kündmisel

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #445
                      Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                      ärkasin just aasta vanemana ja olen aus - ei ole mingit elevat tunnet.
                      ma olen rohkem fokusseeritud pokkerile ja downswingi seljatamisele, niiet kõik energia läheb selle peale.
                      igaljuhul eilsed leftoverid soojaks ajada, sisse parkida ja tööle hakata

                      Comment

                      • urmasarmasingel
                        Räme Fish
                        • Aug 2012
                        • 16

                        #446
                        Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                        kas sa magasid terve aasta või vananesid ühe ööga terve aasta?

                        Comment

                        • KeRRRt
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 774

                          #447
                          Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                          täis kloun oled v. me peame siis ise su sünnipäeva. teeme vähemalt video kõne

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #448
                            Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                            Algselt postitas urmasarmasingel Vaata postitust
                            kas sa magasid terve aasta või vananesid ühe ööga terve aasta?
                            y0 ma ei viitsi google translatida

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #449
                              Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                              mis teed

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #450
                                Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                mis teed
                                y0
                                kle ei ole ******* kirjutada olnud siin viimased ~kuu aega. olen strugglind palju.
                                alustasin 6max hyperitega ja olin ühes punktis 100BI alla EV. lõpuks sain BE, aga saatsin kuradile need kaabakad, sest minu meelest neid üsna retarded graindida ja läksin tagasi oma liistude juurde - MTT/SNG
                                vahest tuleb eemale minna, et siis paremana tagasi tulla
                                graindin kõvasti iga päev ja praegu bankroll hakkab vaikselt mingeid kujusid võtma

                                Comment

                                Working...