Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #421
    Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

    Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    varsti teen mõned videod ka
    seda kassid ostaksid

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #422
      Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mis siis eelmise rahaga juhtus?
      kõrihooldus

      eiei, ostsin uue setupi tegelt ja kulutasin rohkem kui teenisin.
      nagu sa juba tead, siis ma ei ole maailma kõige targem inimene

      Comment

      • Loksutaja
        Õpihimuline Mängur
        • Jun 2010
        • 448

        #423
        Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

        dejavu

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #424
          Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

          Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
          dejavu
          ära erutu

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #425
            Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

            Tekkis lihtsalt küsimus: eelmine kord alustasid mingite 45,18 ja 180 manidega, siis kui said rolli ülesse läksid üldse cashi ära ja nüüd alustad üldse HT 6 maxiga? Kas natuke segane ei tundu see asi?

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #426
              Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Tekkis lihtsalt küsimus: eelmine kord alustasid mingite 45,18 ja 180 manidega, siis kui said rolli ülesse läksid üldse cashi ära ja nüüd alustad üldse HT 6 maxiga? Kas natuke segane ei tundu see asi?
              pole vahet kui kõike crushid

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #427
                Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Tekkis lihtsalt küsimus: eelmine kord alustasid mingite 45,18 ja 180 manidega, siis kui said rolli ülesse läksid üldse cashi ära ja nüüd alustad üldse HT 6 maxiga? Kas natuke segane ei tundu see asi?
                detsembris intervjuusid ei anna

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #428
                  Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  pole vahet kui kõike crushid
                  ei ironiseeri

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #429
                    Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                    Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                    detsembris intervjuusid ei anna
                    TRA mine ***** mis vend sa oled :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D ma ei tea

                    Comment

                    • SuusaKunn
                      Jube Noob
                      • Jun 2011
                      • 142

                      #430
                      Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                      Ma sain ka selle peale päris pikalt naerda:D Hea huumor:D

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #431
                        Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                        Iga jumala kord kui seda päevikut vaatan siis on pealkiri muutunud mängu/limiidi poolest :D

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #432
                          Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                          Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                          detsembris intervjuusid ei anna
                          No kui intervjuusid ei anna, siis peame toetuma kõlakatele... ja peale cashi olid bankrolli ehitamist jätkanud Triobeti kasiinos.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #433
                            Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                            Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                            TRA mine ***** mis vend sa oled :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D ma ei tea
                            hahahah, the same

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #434
                              Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                              tere hommikust narrid!
                              minu tööpäev algab nüüd kohe kui eined sisse saan.
                              täna loodan seda pokkerimängu lüpsta nagu kitse kell 7 laupäeva hommikul


                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #435
                                Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

                                krt ära hirmuta vaatasin praegu hirmuga et kell on 7 hommikul w :D

                                aga edu :)

                                Comment

                                Working...