Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KeRRRt
    Grinder
    • May 2009
    • 774

    #361
    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

    tulen jack5'ega peale või breigin sind kristiga surnuks. ole freaking valmis

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #362
      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
      tulen jack5'ega peale või breigin sind kristiga surnuks. ole freaking valmis
      hwoarangi ei puutu

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #363
        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

        Päev 4:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        easy rahulik päev 1-4 tablides, kuni õhtul tekkis räige nohu ja aevastamised. olin peaaegu kõik perse saatmas ja aknast alla hüppamas, aga leidsin mingi fervexi mis asja paremaks tegi. loodan homme 100% konditsioonis olla, sest tõbisus häirib nii rängalt lihtsalt ja ma ei kavatse enda challengit mitte mingil juhul katki jätta.

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #364
          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

          hella meelikole. toob kast fervexit ja pudel lauakat. a sesmõtte,s tekkenis ei või hwoarangi, devil jin'i ja yosimitsut võtta. neil on salavõimed, mis on avastatud. illegal. ja ofc. http://www.youtube.com/watch?v=SYi0hfwoRD4

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #365
            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

            Mis mõttega 1-4 laual 12h päevas vegeteerida? Lihtsalt selleks, et tunnid täis mängida ning samal ajal muid asju teha?

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #366
              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

              poiss ütles ju, et tegemist oli palju. vormelit vaja vaadata, kohvi keeta. jalkat jälgida. no fuck, palju sa suudad ühte päeva mahutada. raha saab ju neljal laual ka teenida.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #367
                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                Mitte et ma hater oleks, aga mis mõttega endale üldse sellist ajalist eesmärki seada, kui muu elu peale surub ja ennast täielikult pokkerile pühendada ei suuda?
                Minu arvates on üpris mõttetu põhimõtte pärast iga päev 12h kahel laual täis punnitada kui sama volüüm oleks rohkemate laudadega palju kiiremini tehtav. Siis jääks ka muude asjade jaoks rohkem aega.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #368
                  Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                  6max neljal laual on täitsa ok :) 12hx30 võib teha kui suured rahad mängus.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #369
                    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                    gl oop!

                    Comment

                    • tafka31
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 853

                      #370
                      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                      Kas keegi on öelnud et siin mingit kopsakat kihlvedu vahel ei ole?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #371
                        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Mitte et ma hater oleks, aga mis mõttega endale üldse sellist ajalist eesmärki seada, kui muu elu peale surub ja ennast täielikult pokkerile pühendada ei suuda?
                        Minu arvates on üpris mõttetu põhimõtte pärast iga päev 12h kahel laual täis punnitada kui sama volüüm oleks rohkemate laudadega palju kiiremini tehtav. Siis jääks ka muude asjade jaoks rohkem aega.
                        Aga miks mitte? Ma ei ole hater, ma ei oska paremat näidet tuua, aga kui priidix tõmbab 200h pokkerit ja 200k käsi kuus läbi, 24-laual, kas see on siis normalane? Siis mäng ei saa kannatada?

                        NB! Priidix on näide, näitenimi, ei ole paremat näidet tuua volüümi jaoks meie foorumist!'

                        EDIT: tegelt on, ment52 :P

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #372
                          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                          Sup?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #373
                            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                            Ei imesta, kui end surnuks mängis.

                            Comment

                            • valgelendur
                              Jube Noob
                              • Oct 2012
                              • 121

                              #374
                              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Aga miks mitte? Ma ei ole hater, ma ei oska paremat näidet tuua, aga kui priidix tõmbab 200h pokkerit ja 200k käsi kuus läbi, 24-laual, kas see on siis normalane? Siis mäng ei saa kannatada?

                              NB! Priidix on näide, näitenimi, ei ole paremat näidet tuua volüümi jaoks meie foorumist!'

                              EDIT: tegelt on, ment52 :P
                              200h 24 laual on rohkem ikka 300k poole teema.

                              Aga üldiselt taandub kõik ikka imo $/h peale ja kui inimene rahul 3.x/h (+rb +kihlvedu??) siis miks mitte?
                              Viimasel ajal delfit lugedes ja nende vaimustavaid kokkuvõtteid vaadates tundub see olevat vägagi arvestatav töötasu Eesti tööturul.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #375
                                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                                Töötasu?

                                Pigem orjatasu...

                                Comment

                                Working...