Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #331
    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

    tundub mission impossible. 360h peaks mitte ametlik Eesti rekord ka olema. Pane miski propbet ka püsti, küll leiad huvilisi + saad ise motti juurde ilmselt. Pane homme esimese päeva graafik ka püsti :)

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #332
      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

      Ära pane propbeti.. Priidix ei saa magada muidu.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #333
        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

        Oiii, mis siin toimub

        Comment

        • SANGPOMM
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 479

          #334
          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

          Sa oled hull meees , muud ma ei osaka öelda :D Ma arvan et õige oleks mõne soome kalevipojaga propbbet teha tundide osas, sealsed töönarkomaanid jääksid ka sinu poolt plaanitava tundide arvuga ilmselgelt kaotajaks!

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #335
            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

            Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
            Sa oled hull meees , muud ma ei osaka öelda :D Ma arvan et õige oleks mõne soome kalevipojaga propbbet teha tundide osas, sealsed töönarkomaanid jääksid ka sinu poolt plaanitava tundide arvuga ilmselgelt kaotajaks!
            PLUS 1 :D

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #336
              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

              Arvan,et sa ei suuda 12h igapäev normaalset mängu näidata,saab kaardidest nii villand ja mängid mingit X mängu

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #337
                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

                Kardan, et latt on liiga kõrgele seatud. Mitte halvaga aga 360h grindi..meh.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #338
                  Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

                  tundides seatud eesmärk tundub üldse väga halb valik. miks sa ei võta parem kasum või winrate eesmärgiks ja kui plaan niikuinii palju mängida siis oleks eesmärk vähemalt kvalitatiivne mitte kvantitatiivne ja kui tunned tilti siis ei pea otsima põhjuseid jätkamiseks vaid just loobumiseks. mis oleks long term mõtlemine.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #339
                    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

                    Kelluulu, kas su 360h jutt oli nali või mitte?

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #340
                      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

                      Päev 1:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      jooks oli väga komplitseeritud ja liiga tihti panin ennast easily välditavatasse spottidesse mis lõppesid enamjaolt halbade callidega. cbet ja double barrel succes % oli Eesti Kristliku Partei valimishäälte protsendiga võrdväärne. pikki tunde järjest pappi tilkus minema nagu fucking menstruatsioon. kuna ma sessi ajal tulemusi ei vaata, siis lõpus tulemust vaadates oli isegi hea meel, et ainult 4BI miinust, sest enda peas ma arvasin, et $500 on raudselt välja makstud. isegi olin korra plussi jõudnud, aga lõpp oli totaalne sumbuti. ühe minutiga kaotasin 2 stäkki (käsi ei viitsi postidada, sest keda huvitavad coolerid. onju bi0hazard?) ja sellega ma done olingi.

                      kuna ma pean cashoutima kenakse summakse, siis jääb mul natukene puudu nl50 rollist ja homne sessioon tuleb nl25. loodetavasti kolmas päev saan tagasi nl50s olla. eks näha ole
                      nüüd vaikselt kunagi uned ja siis edasi.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #341
                        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

                        Wtf, srsly? Suht mõttetu üritus ja mahavisatud aeg, 12h järjest mängides näitad oma F-game, profit jääb minimaalseks või olematuks ja lõpuks nühid 300+h mikrodes BE, milleks?

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #342
                          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

                          kõik on nii negatiivsed viimasel ajal

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #343
                            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.50 NL (6 max)

                            imo kah. las vend proovib ja kui põneb läbi, jätab katki. gl ja edu ebainmlikul proovil
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #344
                              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                              Päev 2:

                              9tablisin, homme ei 9tabli

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              6h magand ainult. üliväsind. loodan et täna suudan kauem magada, siis homme kergem.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #345
                                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                                SNE oleksid, siis oleksid rakega plussis GL :)

                                Comment

                                Working...