Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #286
    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

    lol mai teadnudki et gcp kings on P-T...
    Juu siis praegusele kuulajaskonnale istud sellien pop-räp rohkem.

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #287
      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)



      See ju läheb...

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #288
        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

        wow päris sick energia. thanks korgitser

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #289
          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

          FTW
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • KeRRRt
            Grinder
            • May 2009
            • 774

            #290
            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

            no rosin, sa tead ju, et b-lõust, okym ja p-hirm on best of the est fo so

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #291
              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)



              no see on lihtsalt freaking hea.

              a ühel hetkel pole kõigel sellel tähtsust

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #292
                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                SUUR PAPA

                Comment

                • Ingvar78
                  Jube Noob
                  • Apr 2010
                  • 117

                  #293
                  Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)



                  muidu eesti hiphop absull ei meeldi, aag see on küll hea lugu imo.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #294
                    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    sry for ot aga P-T haibist üldse ei saa aru. naine on kena ja laulab päris hästi, aga ta teeb seda väga vähe ja ülejäänud on väga kesine (tekstid, skafaktorlik taust, põhikooliräpp, halb video etc).
                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    sa ei saa ju sheepi-st ka aru, imelik üldse, et pokkerit biidid. ilmselt tänu vapsikule.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #295
                      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                      ei saa seda nl25 jooksma. mida iganes. jätkan homme

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #296
                        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                        varsti biidid.

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #297
                          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                          See on küll olematu sämpel, aga GL ikkagi!

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #298
                            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                            aa eiei. see eelmine graafik oli eilne sessioon
                            nl25 kogu graafik on selline. ütlen ausalt hakkavad kahtlused tekkima juba. aga see võib olla halb jooks ka.



                            ja täna poisid kell 21.40 värvime maailma kollaseks ja mustaks. BVB võtab kodus vastu real madridi.
                            kirjutasin juba kalev kruusile ka facebooki chatti, et tavai mees kindlalt kommentaatoriboxis..

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #299
                              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                              EV ju rohelises ka ja sampel väike, mitu lauda korraga?

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #300
                                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                EV ju rohelises ka ja sampel väike, mitu lauda korraga?
                                ei suuda teha üle kuue.
                                korra proovisin 9, aga automaatselt oli "Kinnitage turvavööd, siin teie autopiloot kapten kelluulu"

                                Comment

                                Working...