Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #271
    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

    that's the spirit!
    endal ka und ei tule, ennem pea lõhkus täiega ja LOL unes nägin, et lasin sngsid, wtf nagu, konkreetseid käsi ja stäkke nägin, that's a first lol. nüüd tegin veidi omaha hyperturbo hu-sid(1,5sed) ja jäin mingi ca +10bi, peaks kerra minema uuesti, aga und pole, nii et stars lahti ja isildurit jälgima

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #272
      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
      that's the spirit!
      endal ka und ei tule, ennem pea lõhkus täiega ja LOL unes nägin, et lasin sngsid, wtf nagu, konkreetseid käsi ja stäkke nägin, that's a first lol. nüüd tegin veidi omaha hyperturbo hu-sid(1,5sed) ja jäin mingi ca +10bi, peaks kerra minema uuesti, aga und pole, nii et stars lahti ja isildurit jälgima
      ma pokkerit unes näinud küll varem. kord nägin, et mul oli roll $700,000. ärgates ei olnud, pettumus :P

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #273
        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

        liikusid juba 50-sse tagasi või? Üldse enam sind laudades ei kohta

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #274
          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          liikusid juba 50-sse tagasi või? Üldse enam sind laudades ei kohta
          oi ei veel mitte, algus 25s on run bad/play bad.
          täna tõesti võis mind harva kohata laudades, sest sessid jäid lühikesteks tildi tõttu. ma ei suuda istuda laudades kui ma seest leegitsen.
          õhtul olen mängus jälle

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #275
            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

            jess saan lõpuks magama minna. aga ennem lähen lasen kangid
            head und kelluulu! thank u!

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #276
              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

              pane enne miskeid graafikuid ka fännidele

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #277
                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                pane enne miskeid graafikuid ka fännidele
                na mitte praegu bro.. see oleks sama kui sa läheks G-Uniti kontsertile, aga esineb hoopis põhja tallinn

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #278
                  Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                  Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                  na mitte praegu bro.. see oleks sama kui sa läheks G-Uniti kontsertile, aga esineb hoopis põhja tallinn
                  :D nice one:)

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #279
                    Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                    Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                    na mitte praegu bro.. see oleks sama kui sa läheks G-Uniti kontsertile, aga esineb hoopis põhja tallinn
                    Sind nii lihtsalt ei saa?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #280
                      Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                      sry for ot aga P-T haibist üldse ei saa aru. naine on kena ja laulab päris hästi, aga ta teeb seda väga vähe ja ülejäänud on väga kesine (tekstid, skafaktorlik taust, põhikooliräpp, halb video etc).

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #281
                        Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                        sa ei saa ju sheepi-st ka aru, imelik üldse, et pokkerit biidid. ilmselt tänu vapsikule.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #282
                          Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          sry for ot aga P-T haibist üldse ei saa aru. naine on kena ja laulab päris hästi, aga ta teeb seda väga vähe ja ülejäänud on väga kesine (tekstid, skafaktorlik taust, põhikooliräpp, halb video etc).
                          +1
                          põhjamaade hirm ftw!

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #283
                            Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            sry for ot aga P-T haibist üldse ei saa aru. naine on kena ja laulab päris hästi, aga ta teeb seda väga vähe ja ülejäänud on väga kesine (tekstid, skafaktorlik taust, põhikooliräpp, halb video etc).
                            Tagasiareng on meeletu, varem tegid nad sellist kraami:

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #284
                              Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                              eesti räpp on fucking awful ja ma leian et eesti keel ei ole sobilik räpikeel.

                              aga suur papa on leidnud arvestatava flow.

                              papa tallab alla saadab laiba sinna pikki pinnast
                              ma näitan viite ässa pane kaardid lauale kui staari hauale, sa laulad ikka mihkel rauale

                              Last edited by lambitont; 23.10.12, 13:46.

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #285
                                Re: Kelluulu :: PokerStars - $0.25 NL (6 max)

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                +1
                                põhjamaade hirm ftw!
                                see peep on sick battle rapper (Y)

                                kõik mis oli enne, see oli lihtsalt vaikus ette tormi, mees sa kukud, nagu world tradingu tornid
                                ja mida ***** sa üldse praegu liigud ja, homeboy ole vait sest sina mind ei pidurda

                                yo yo yo laulate, sa ole sitt räppar kasvata juuksed pähe sa oled nagu maire aunaste

                                Comment

                                Working...