Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #241
    Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

    ma mõtlesin et mul ainult see jama starsiga. Mitu päeva juba on suht aeglane eriti laudu avades.

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #242
      Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      ma mõtlesin et mul ainult see jama starsiga. Mitu päeva juba on suht aeglane eriti laudu avades.
      yea täispask on see

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #243
        Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

        mul küll kõik korras olnud. võibolla miski muu probleem?

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #244
          Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
          mul küll kõik korras olnud. võibolla miski muu probleem?
          proovin modemi restarti nt

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #245
            Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

            just vaatasin, et kass magab diivanil ja mõtlesin, et kuidas ta käituks kui ma talle peale kuseks

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #246
              Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
              just vaatasin, et kass magab diivanil ja mõtlesin, et kuidas ta käituks kui ma talle peale kuseks
              uhmmm

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #247
                Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                uhmmm
                oled sa see poke, kes mängis aastaid tagasi CSi?

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #248
                  Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                  heaküll siit läheb nädalavahetuse grind. no sleep

                  Comment

                  • Poleedu
                    Räme Fish
                    • Jun 2012
                    • 7

                    #249
                    Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                    Kluppi raibe! (siim)

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #250
                      Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                      4,5h mängitud ja kelgutan nagu fucking salvo





                      mõned suuremad käed ka:

                      vastaseks oli agressiivne rumeenlane kellega preflop käis õiguse nõudmine
                      how the fuck ma teen turnil midagi muud kui bet? :P


                      PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 5 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      UTG: $76.97
                      CO: $69.12
                      BTN: $88.45
                      SB: $194.19
                      Hero (BB): $79.94

                      SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25, UTG posts ante $0.05, CO posts ante $0.05, BTN posts ante $0.05, SB posts ante $0.05, Hero posts ante $0.05

                      Pre Flop: ($0.60) Hero has J K

                      fold, fold, BTN raises to $0.75, fold, Hero raises to $2.50, BTN raises to $6.50, Hero raises to $17.00, BTN calls $10.50

                      Flop: ($34.35, 2 players) K 8 T
                      Hero bets $13.00, BTN calls $13.00

                      Turn: ($60.35, 2 players) J
                      Hero bets $29.00, BTN raises to $58.00, Hero calls $20.89 and is all-in

                      River: ($160.13, 2 players) 2

                      Hero shows J K (Two Pair, Kings and Jacks) (Pre 35%, Flop 73%, Turn 9%)
                      BTN shows Q A (Straight, Ace High) (Pre 65%, Flop 27%, Turn 91%)
                      BTN wins $158.13


                      vastaseks on vastane, kes ei saa aru mille jaoks talle 2 kaarti jagatakse kätte, kui ta nendega floppi ei näe


                      PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 5 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      BTN: $98.75
                      SB: $47.85
                      BB: $59.95
                      UTG: $127.42
                      Hero (CO): $69.60

                      SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25, BTN posts ante $0.05, SB posts ante $0.05, BB posts ante $0.05, UTG posts ante $0.05, Hero posts ante $0.05

                      Pre Flop: ($0.60) Hero has K 4

                      UTG calls $0.25, Hero raises to $1.00, BTN calls $1.00, fold, BB calls $0.75, UTG calls $0.75

                      Flop: ($4.35, 4 players) Q 6 5
                      BB checks, UTG checks, Hero bets $3.00, fold, fold, UTG calls $3.00

                      Turn: ($10.35, 2 players) 2
                      UTG checks, Hero bets $7.50, UTG calls $7.50

                      River: ($25.35, 2 players) 3
                      UTG bets $21.50, Hero raises to $58.05 and is all-in, UTG calls $36.55

                      Hero shows K 4 (Flush, King High) (Pre 35%, Flop 19%, Turn 20%)
                      UTG shows 7 A (Flush, Ace High) (Pre 65%, Flop 81%, Turn 80%)
                      UTG wins $139.45

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #251
                        Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                        nohh, tegid kassiga katse? kuidas see nurjatu reageeris?

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #252
                          Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          nohh, tegid kassiga katse? kuidas see nurjatu reageeris?
                          ta ei lasnud ennast häirida, vaatas jersey shore edasi

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #253
                            Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                            oled sa see poke, kes mängis aastaid tagasi CSi?
                            mängisin küll jah.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #254
                              Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                              ma mängisin ka kunagi, tugevalt sai volüümi antud :D. suudaks vaid pokkeris ka nii. kahju ainult, et eestis csiga kuhugi jõuda polnud muidu vb mängiks siiani:D

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #255
                                Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                                Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                                ma mängisin ka kunagi, tugevalt sai volüümi antud :D. suudaks vaid pokkeris ka nii. kahju ainult, et eestis csiga kuhugi jõuda polnud muidu vb mängiks siiani:D
                                yeah ma andsin 3,5 aastat oma elust csile. 2005 - 2008 RIP
                                naljakas, et siis järsult huvi kadus ja nüüd ei ole isegi pubis mängind ega sõpradega lanni.

                                Comment

                                Working...