Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #211
    Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

    Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    ja nl50 siiani (keskel on see kurikuulus sessioon kus ma selle AK käe mängisin)
    Minupoolne Respekt, et sa noortele(s.h austraalia) mängijatele lisaraha saadad, neil karjäär ees ja igasugune toetus on teretulnud.

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #212
      Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

      irw, dabljuu tii eff brothers? retard videot on vaadatud 1,200 korda


      olen 4h coachi võtnud fytelt ja nl50 läheb siiani nii:

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #213
        Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

        regularil andis katus läbi


        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1946424
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BTN): $50.00
        SB: $113.38
        BB: $53.50
        UTG: $40.00
        MP: $30.80
        CO: $33.11

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 9 Q
        1 fold, MP calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2, SB calls $1.75, 1 fold, MP calls $1.50

        Flop: ($6.50) 2 5 9 (3 players)
        SB bets $4, MP folds, Hero calls $4

        Turn: ($14.50) 9 (2 players)
        SB bets $9.70, Hero calls $9.70

        River: ($33.90) Q (2 players)
        SB bets $43, Hero calls $34.30 all in

        Final Pot: $102.50
        Hero shows 9 Q (a full house, Nines full of Queens)
        SB shows K J (a pair of Nines)
        Hero wins $100.00
        (Rake: $2.50)

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #214
          Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

          yo mänginnd durnkl hu nl200 kes tahab

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #215
            Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

            kaotasin, lhjen kõrgemal, nl400

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #216
              Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
              kaotasin, lhjen kõrgemal, nl400
              See hommik on päris mõnus!
              Sa tahaksid ikka olla vastase rollis praegu pigem. Mõttetu nussida nii oma rolliga...

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #217
                Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

                No mis sai?

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #218
                  Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

                  omg kellluulu :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #219
                    Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

                    Mis omg? Go kelluulu, go!

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #220
                      Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

                      Go big or go home.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #221
                        Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Go big or go home.
                        tere, 1 pilet tõrva linna...


                        Eile mõtlesin, et lähen chillin, joon 6 packi, söön tortillasid, ajan juttu inimestega ja tulen koju tagasi ning pokkerit ei mängi.
                        Läkski nii enam-vähem, aga ostsin ühe jõhvika nipika (see kus murakad ka põhjas) ja see vaikne nugis lennutas mul katuse minema nagu oleks 2005 aasta jaanuari torm ja pärnu upuks.
                        ja nagu liiga tihti minu lühikese pokkerikarjääri jooksul arvab mu alter ego sellises olekus, et ma olen fenomenaalne heads-up mängija ja kõik low-midstakes hu regid on midgetid ja sama nõrgad, kui su 6 aastane õde, kui sa ise oled 9 aastane. võib-olla ilmselt nad ongi, aga get real rinaldo - enamus oma volüümi oled sa mängind SNG nitina ja alles õpid cash game mängima.
                        igaljuhul 20 minutine seeria erinevaid ??? calle ja ??? bluffe oli mu kontolt kadunud $1,200 mis on minu jaoks liiga palju. aga ma ei nuta, vaid paanitsen hüsteeriliselt... ei suht rahulik tegelt, aga igaljuhul kõik nl50 profit on ragn sellsis ja elu nõks raskem jälle. vist enam praegu nl50 mängida ei saa, sest kardan natuke kui peaks tripperit pilduma hakkama seal, siis tuleb comeback kelluulu jälle äratada ja $1,5 SNGsid taaskord sõkkuda.
                        igakord kui mul hakkab paremini minema, keeran ma kõik perse. selline tunne nagu mingi mustlane oleks needuse peale sõnund, kui ma tänaval talle suitsu pole andnud.


                        aga õnneks ma õpin vigadest... yeah, tont

                        Comment

                        • mait47
                          Jube Noob
                          • Jul 2011
                          • 192

                          #222
                          Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

                          Pane limiidid peale igaksjuhuks et kõrgemal mängida ei saaks...

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #223
                            Re: Kelluulu :: No Limit 50 6max

                            Tra see ju epic FreakyJasoni lugu.


                            Jaksu Kelluulu sulle!

                            Comment

                            • Heroiin
                              Bännitud
                              • Jul 2012
                              • 198

                              #224
                              Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                              Sa tegid päeviku 2 kuud tagasi, grindisid 1.5 $ 45manne? Mis rolliga sa seda tegid ja mis rolli peale sa ennast mängisid, et nüüd NL50 laksad?

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #225
                                Re: Kelluulu :: No Limit dvadsat pjätt plätt 6max

                                Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
                                Sa tegid päeviku 2 kuud tagasi, grindisid 1.5 $ 45manne? Mis rolliga sa seda tegid ja mis rolli peale sa ennast mängisid, et nüüd NL50 laksad?
                                deposin sept alguses 9 euri. mängisin $1,5 45manne, võitsin kiirelt $150, siis hakkasin shottima $3,5. õnnestus, roll oli üle $350, shottisin $7meseid, õnnestus. sain rolli $700 peale ja hakkasin mängima $15 6max turbosid. alguses strugglisin, aga siis hakkasin laavapallina üle jooksma. sain rolli mingi $1,5k peale ja mul on alati olnud tahtmine edukas cash game mängija olla. otsustasin fytele coach eest plekkida ja proovida nl50. olin vaimselt valmis loobuma, kui algus kohtutav oleks olnud. aga ei olnud. tänane öö oli kohutav :D

                                Comment

                                Working...