[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #166
    Re: One does not simply walk into Mordor

    Loog Kenny, inimesed on erinevad, aga need kes alustavad juttu, mõttega, et 50€ eest kuus võtaks insta aastaks mingi punkri ära ja hakkaks siis arvatavasti mikros volüümi näitama, nii lihtsalt need asjad vast ei toimi vb mõni suudab ka. See võib imedemaale viia lõpuks...raja tänavale. Selleks, et miskit sellist ette võtta peab juba olema suht karastunud koll, nagu sina :D

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #167
      Re: One does not simply walk into Mordor

      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
      Loog Kenny, inimesed on erinevad, aga need kes alustavad juttu, mõttega, et 50€ eest kuus võtaks insta aastaks mingi punkri ära ja hakkaks siis arvatavasti mikros volüümi näitama, nii lihtsalt need asjad vast ei toimi vb mõni suudab ka. See võib imedemaale viia lõpuks...raja tänavale. Selleks, et miskit sellist ette võtta peab juba olema suht karastunud koll, nagu sina :D
      :(

      Muidu nõus ja tho proffessionaalne lähenemine pole kunagi paha.

      Comment

      • Heroiin
        Bännitud
        • Jul 2012
        • 198

        #168
        Re: One does not simply walk into Mordor

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Aasta pärast lähed Bauhofi köit ostma, milleks suruda ennast kuhugi 2x3 raamidesse ja käia tööl, pokkerimängu mõte võiks olla rohkem vabadust ja oma aega, kui 8-17.00-ni kontoris istumist. Pigem oleks siis juba Selveri turvamees, saab vähemalt jalutada ja ostukärudega rallida.

        See millest sa praegu unistad võib olla aasta pärast sinu õudusunenägu
        Kes rääkis iga päev 8-17 kontoris istumiseni? Kui taoline koht on olemas kuhu alati minna rahulikult grindima, ilma et pereliikmed sind segaks ja maksaks vaid 50 € siis why not . Samuti ei pea sa üheski hotellitoas istuma mängima-magama-mängima, saad samuti linnas käia jms.

        PS: Ma kutsun ka oma maja ühte tuba kontoriks :D

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #169
          Re: One does not simply walk into Mordor

          See oleneb täiesti inimesest. Minul on vaja distsipliini ja seda ma saangi tänu sellele, et mul on koht kus ma keskendun ja tunnen, et töötan millegi saavutamiseks. Kellel seda vaja pole või saab olla distsiplineeritud ka muudes tingimustes - why not, igaühele oma:). Igatahes väike update. Täna tegin mingi 30 mängu, mängisin enda arvates jällegi väga head mängu ja exploitisin nii kuidas sain, kuid siis kaotasin megastationile mingi 6 BI, sest kui thin valuet võtsin ta vastu, siis alati kobistas midagi riverisse või oli tal flopist umbes maja, igatahes siis kaotasin veel 4 BI ja kokku 10 miinuses ning mänguisu läinud, kuigi motivatsioon oli päeva alguses laes. Mul tekib alati suur motivatsioon pärast raskeid hetki, kui frustratsioon on möödunud. Praegu näiteks ootan juba homset päeva ja seda, et saaks endale tõestada, et suudan mängida rahulikult lõpuni päeva, hoolimata kas -10 või +10. Ülejäänud päeva täna lebotasin niisama, mängisin mingeid arvutimänge vahelduseks jms. Ilmselt olen mingis mõttes läbi põlenud kuna alates jaanuarist, mil pokkeriga alustasin, on äärmiselt stressirikas elu olnud lisaks veel pokkerile ja koguaeg on tohutu vaimne pinge. Pole pokkerist ka üldse pausi võtnud, pm igapäevaselt 7 kuud sellega tegelenud. Tuleb õppida uuesti lõõgastuma, sest pidev stress tapab kõige rohkem tervist. Praegu teeme tüdrukuga süüa ja libistan mõned õlled ka, ehk saab veits pingeid välja. Eks näis mis homme, plaan muidu üldiselt sama nagu ikka.

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #170
            Re: One does not simply walk into Mordor

            Tuleb õppida uuesti lõõgastuma. ÕIGE, minu arust ongi sul sellest kõige suurem puudus, enne kui juhe kokku jookseb, homme värske leht ja uus päev.


            Endal on paar head sõpra, kes suht pädevad hobimängijad ja kui tahtmine kiruda kaardijooksu, fishi, pokkerituba või mida iganes siis paar tel. kõnet. u pool tundi juttu, mured südamelt ära ja juba hakkab tiba parem. Muidu võib vahel selline tunne tekkida, et oled oma muredega üksi ja keegi ei saa halli kuraditki aru mis keeles sa räägid.....õnneks on see foorum ka suureks abiks. GL

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #171
              Re: One does not simply walk into Mordor

              Barrelz.

              PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Hero (SB) (t630)
              BB (t370)

              Hero's M: 21.00

              Preflop: Hero is SB with 7, K
              Hero bets t40, BB calls t20

              Flop: (t80) 6, 4, 5 (2 players)
              BB checks, Hero bets t30, BB calls t30

              Turn: (t140) 10 (2 players)
              BB checks, Hero bets t75, BB calls t75

              River: (t290) A (2 players)
              BB checks, Hero bets t225, 1 fold

              Total pot: t290

              Results:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • simenkon
                Grinder
                • Dec 2011
                • 525

                #172
                Re: One does not simply walk into Mordor

                Ma ei teagi mida teha enam, olen kaotanud üle poole bankrollist, hetkel on 7ste jaoks kuskil 80 BI. Jooks on ebareaalne, jooksen ainult top range kinni ja ei suuda ees olles nuppe sisse saada. Selline BE jooksmine ajab omakorda variatsiooni nii suureks, jooksen praegu ainult alla EV. Tunne on selline, et mine varsti lausa tagasi 3,5stesse.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #173
                  Re: One does not simply walk into Mordor

                  Algselt postitas simenkon Vaata postitust
                  Selline BE jooksmine ajab omakorda variatsiooni nii suureks
                  0%ROI või 2%ROI, variatsiooni mõttes pole märkimisväärset vahet
                  variatsiooni ajab suureks see, et sa alla ei liigu

                  Comment

                  • simenkon
                    Grinder
                    • Dec 2011
                    • 525

                    #174
                    Re: One does not simply walk into Mordor

                    Liikusin 7stesse tagasi juba mitu päeva tagasi, aga olen seal ka veel -20 BI kaotanud.

                    Comment

                    • mait47
                      Jube Noob
                      • Jul 2011
                      • 192

                      #175
                      Re: One does not simply walk into Mordor

                      Minu soovitus oleks, et tee paari-kolme päevane puhkus pokkerist. Eriti kui juba lootusetuse tunne on tekkinud.

                      Comment

                      • simenkon
                        Grinder
                        • Dec 2011
                        • 525

                        #176
                        Re: One does not simply walk into Mordor

                        Jep..reedest alates olen ainult mingi 70 mängu vist teinud, arvan et homme ka veel ei tee ehk, täiesti vabaks võtta äkki.

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #177
                          Re: One does not simply walk into Mordor

                          Niisiis..võtsin kõigest paar päeva puhkust, magasin viimase mitme kuu pikimad ja muretumad uned ja päeva lebotasin niisama, vahtisin breaking bad'i ja tegin muid non-poker related asju. Tunne on hetkel väga hea, tuleb selliseid puhkuseid endale rohkem lubada, muidu on oht läbi põleda..nagu ma seda peaaegu ka teha suutsin. Mängima hakkan kas homsest või ülehomsest ja sean endale ka konkreetsed piirid. 3,5stesse liigun alles siis kui olen langenud 50 BI peale 7stes. Hetkel on 7ste jaoks 80 BI. Tänud kaasfoorumlastele, kes downswingi ajal mõistust pähe juhatasid ja mindsetile tuge pakkusid.

                          Comment

                          • simenkon
                            Grinder
                            • Dec 2011
                            • 525

                            #178
                            Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                            Paus kujunes ligi pooleteise nädala pikkuseks, sain aru et mindset on ikkagi väga nõrk ja ei suuda tõsisemaid downswinge kannatada. Kui isegi üritasin lauad lahti teha, siis tuli kohe vaimne blokk ette. Vahepeal rääkisin alaskaga, kes oma alatises headuses jälle pisut motti juurde andis. Eile avastasin enda jaoks Tendleri raamatu, täiesti uskumatult hea asi. Tegin täna 80 mängu, graafik selline.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • simenkon
                              Grinder
                              • Dec 2011
                              • 525

                              #179
                              Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                              Täna ainult 73 mängu, mängisin enam-vähem normaalselt. Jälle ei suutnud oma suurt leak'i vältida - kui hakkan kaotama, siis vaatan graafikut, et näha kas EV liigub ka alla või lihtsalt jooksen alla EV. Õnneks EV oli ilusti üleval ja meelekindlus säilis. Tuleb sellest veast lahti saada, loen unejutuks ilmselt natuke veel Tendlerit. Kuu on umbes 52 BI alla EV, aga no worries, küll kunagi raha tagasi tuleb, peaasi et mäng solid püsib ja areng jätkub.

                              täna
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              kuu
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • simenkon
                                Grinder
                                • Dec 2011
                                • 525

                                #180
                                Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                                Hakkasin uuesti mängima eilsest, hetkel on hiiter, kuid üritan sellest hoolimata realistlikuks jääda ja mindseti kallal vaeva näha. Täna viimased 40 mängu jooksin nagu Kreeka jumal. EV-wise parim päev hyperites.

                                täna:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                rungood:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                kuu:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...