[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #136
    Re: One does not simply walk into Mordor

    Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Peab võibolla homme maha istuma ja päev otsa videosid vaatama
    Ära õppimisega üle pinguta, lased bankrolli bustosse, kui praegu oma mängu kardinaalselt muutma hakkad, võta rahulikult step by step, küll tuleb.

    Muidu 5+ kõik mis teed.

    E: puhka vahel nii spordist, grindist kui tervislikest elukommetest, lase sõpradega lidrane viin loti vahele ja ülehomme oled elu parimas vormis
    Last edited by jasssass; 16.08.12, 21:52.

    Comment

    • Heroiin
      Bännitud
      • Jul 2012
      • 198

      #137
      Re: One does not simply walk into Mordor

      Peale joomist on tavaliselt pohmakas ja pohmakaga ei tööta pea nii nagu peaks või tahaks, seega see küll hea soovitus ei ole

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #138
        Re: One does not simply walk into Mordor

        Mindseti resetib küll :) Kõva sportlane oled siis ei tohiks pohmakad ka nii hullud olla.

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #139
          Re: One does not simply walk into Mordor

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          Mindseti resetib küll :) Kõva sportlane oled siis ei tohiks pohmakad ka nii hullud olla.
          Kui ülejäänud keha sureb ja väriseb siis mindsetile mõjub küll värskendavalt, testitud, kontrollitud, tõesti töötab :D tõsiselt

          kerge pohmakaga elu parimad sessid tulnud ja mindset püsib hea, sest püüab eemale tõrjuda keha poolt saadetavaid värinaid ja muid rõvedaid mõtteid ja kassi, mis joomisjärgne päev endas sisaldab, siis grind on kõige parem tegevus, et halvast oleksust üle saada.
          Last edited by jasssass; 16.08.12, 22:15.

          Comment

          • Heroiin
            Bännitud
            • Jul 2012
            • 198

            #140
            Re: One does not simply walk into Mordor

            Krt te joote vähe vist siis, sest kui ma joon ja seejärel grindin olen jumalast soodapää ja kohe üldse mõte ei tööta.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #141
              Re: One does not simply walk into Mordor

              Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
              Krt te joote vähe vist siis, sest kui ma joon ja seejärel grindin olen jumalast soodapää ja kohe üldse mõte ei tööta.
              +1

              Kui ikka sooda oled, siis ei maksa küll laudadesse ronida =)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #142
                Re: One does not simply walk into Mordor

                mõte oli pigem, et sa pole harjunud niimoodi pokkeriga tegelema ning ära õpi/mängi üle. võta üks päev pokkerivabalt - on see siis londi likku laskmine, klubis tantsimine, sõpradega kaljuronimine või ükskõik mis.
                edu
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • simenkon
                  Grinder
                  • Dec 2011
                  • 525

                  #143
                  Re: One does not simply walk into Mordor

                  Ma olen ikka harjunud tegelema..ma alustasin jaanuaris FR-ga, alates sellest ajast olen peaaegu, et iga päev mänginud. Pikim paus oli kuskil 5 päeva. Aga tuleks rohkem lõõgastuda küll, ma praktiliselt ei joo ka enam üldse ja stressan liiga palju selle pokkeri pärast. Mul on vedanud, et mul on terve see aeg mõistev tüdruk kõrval olnud ning igapäevaselt mu mõtteid pokkerist eemale veab, muidu oleks liiga obsessed ilmselt juba. Igatahes tänane grind käib, panin väikese jooksu ja ujumise ka, nagu lubatud...jõhkralt mõnus vesi, laksust tõmbas erksaks. Fun hand ka juba tänasest:

                  No mida kõike ei tehta ikka, 3x 23o ja flat 3bet? Mõnus induce oli ka flopis, vastane oli agro.


                  PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB (t595)
                  Hero (BB) (t405)

                  Hero's M: 13.50

                  Preflop: Hero is BB with A, A
                  SB bets t60, Hero raises to t100, SB calls t40

                  Flop: (t200) 5, 3, 6 (2 players)
                  Hero bets t60, SB raises to t495 (All-In), Hero calls t245 (All-In)

                  Turn: (t810) 6 (2 players, 2 all-in)

                  River: (t810) J (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: t810

                  Results:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • simenkon
                    Grinder
                    • Dec 2011
                    • 525

                    #144
                    Re: One does not simply walk into Mordor

                    Okei, 30 mänguga - 10 BI ja 7 BI alla EV, haiged setupid ja siis üks megastation, kes limp-callib 10x raise ja siis snapfoldib - stiilis mängija, selle venna vastu olen kaotanud mingi 6 BI. Täielik sitt ees hetkel, teen pausi, vaatan leian ehk välise kõvaketta pealt mingeid mänge või filme. Peaks õhtul vist segi tõmbama.

                    Comment

                    • kala luu
                      Julm Donk
                      • Feb 2011
                      • 27

                      #145
                      Re: One does not simply walk into Mordor

                      Kas sa svenza pokkeritehase külastamisele ei ole mõelnud? arvan, et see mõjuks värskendavalt ja positiivselt nii sulle kui talle :)

                      Comment

                      • simenkon
                        Grinder
                        • Dec 2011
                        • 525

                        #146
                        Re: One does not simply walk into Mordor

                        Mismõttes külastamise..as in lähen mängin seal või lihtsalt viskan pilgu peale?

                        Comment

                        • kala luu
                          Julm Donk
                          • Feb 2011
                          • 27

                          #147
                          Re: One does not simply walk into Mordor

                          As in - halba ei tee kumbki variant :)

                          Iseasi kuidas muidugi svenzal aega ja tahtmist selleks on. kuid ma arvan, et mõjuks ka sulle hästi (nad vist mängivad ka seal HTSNG'sid) ja samas saaks ju mõtteid vahetada ja ka kohalikele kindlustunnet pakkuvalt mõjuda

                          PS: kustkandist nii mõistliku hinnaga oma kontori oled saanud? 50 euri kuus ruumi eest kus on elekter (ja ka vesi, internet, tualett?) on ikka sigavähe, eeldades et ruum ei asu kuskil päris emajõe luha peal tsivilisatsioonist eemal ja seinapragudest päris õue ei näe?

                          Comment

                          • simenkon
                            Grinder
                            • Dec 2011
                            • 525

                            #148
                            Re: One does not simply walk into Mordor

                            Ma vaatan, vb astun läbi kunagi või uurin asja..tänud idee eest igatahes!

                            Comment

                            • Chevy
                              FPP Pro
                              • Mar 2009
                              • 208

                              #149
                              Re: One does not simply walk into Mordor

                              Algselt postitas kala luu Vaata postitust
                              Kas sa svenza pokkeritehase külastamisele ei ole mõelnud? arvan, et see mõjuks värskendavalt ja positiivselt nii sulle kui talle :)
                              Kahtlen sügavalt, et OP-le sellest mingit kasu oleks

                              Comment

                              • simenkon
                                Grinder
                                • Dec 2011
                                • 525

                                #150
                                Re: One does not simply walk into Mordor

                                KV.ee-st otsisin...ruum on väike, aga nuts vaade 6ndalt korruselt...minu korrusel on WC olemas ja mobiilse interneti võtsin ise EMTist, kuigi siin pakutakse maja netti ka vist, aga mõtlesin et siis sama raha eest võtta juba mobiilne, saan igal pool netis olla...linnas päris kiire, väga harv kui stars lagib korraks. Asub veerikul, kes tartlane on, see teab.

                                Comment

                                Working...