[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #1

    [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

    Tere,

    olen 22 aastane tüüp, kes on viimased paar kuud heads-up hyper turbosid mänginud. Alustasin talvel küll FR-ga, kuid paari kuuga sain aru, et minu jaoks on FR suhteliselt "no money in online poker, everyone's solid". Ju vist ei sobi see formaat. Üldse saan tänada Raigo Aasmaad, kelle blogi üldse mind pokkerisse uuesti tõi ja esimestel kuudel lugesin tihti ka Ranka blogi, mis motivatsiooni süstis. Uuesti pokkerisse selles mõttes, et kunagi sai 2008 aastal ilma igasuguste teadmiste ja strateegiata Triobetis FR-i arendatud, mis jäi küll üsna lühikeseks. Hyperite juurde tõid mind, nagu ilmselt ka paljusid teisi, Andu_andu HUSNG edukas teekond, mis järjekordselt tõestas, et raske tööga on kõik võimalik ja ka teised foorumlased, kes hyperitesse läksid ja edu saavutasid. Ära mainiks veel ka kindlasti Alaska, kes mind alguses väga palju aitas oma heast tahtest ja ajast. Mainiks ka veel foorumlased Chevy ja Mr_Kenny, kes mõlemad on viitsinud samuti juhendada mind õigele teele ja veel ka teised, kes on viitsinud mind aidata. Tänan teid selle eest. Tahaks veel lisada sellele tänukirjale, et no homo. Lihtsalt vahepeal tuleb elus osata tänulik ka olla.

    Nüüd lähemalt plaanidest. Usun sellesse, et pokkeris edukas olla, on vaja kõvasti vaeva näha ja olla distsiplineeritud. Selle jaoks ma olen üürinud endale väikese "äriruumi" (idee sain Svenzalt, props), kus käin mängimas. Ärkan hommikuti tavaliselt hiljemalt kell 7-8 ja lähen "tööle". Seal mängides saan keskenduda paremini, kuna kodus olles hakkab aju endale takistusi otsima, et mitte keskenduda. Olen muidu üliõpilane ja sügisel tuleb ehk päevakava ringi teha, kuid kõike jõuab kui piisavalt tahta. Mängin ainult ühel laual, kuna alguses on eesmärgiks oskuste parim võimalik arendamine ja limiitidest üles liikumine, alles siis õppida multitablemist ja volüümile ning hourly'le rõhku panna. Üritan mängida igapäevaselt umbes 100 mängu. Tavaliselt teen 10 mängu järjest ja siis 5 minutit pausi, umbes iga 30 mängu järel teen pikema pausi. Nii hoian pea värske ja ei hakka autopilootima. Kuna pokker on üsna ebatervislikku eluviisi soosiv, siis kulub ära ka see, et tegelen igapäevaselt spordiga, mis aitab seda tasakaalustada. Üritan võimalikult palju mängimise kõrvalt loomulikult mängu ka arendada ja õppida. Selle päeviku eesmärk on veelgi lisada motivatsiooni ja distsipliini, et saavutada seda, mida tahan. Loodetavasti on ka teil siit midagi huvitavat lugeda. Kuna käesolev tekst jätab minust terminaatori mulje, siis päris nii hull ka asi ei ole, leveldan ja ajan kelbast ka, nii et ajage siin teiegi.

    Natuke graafikuid ka. ROI on häbiväärselt madal, ma ei saanud alguses ikka üldse aru, mida ma teen. Nüüd 7stes hakkab juba vaikselt paremaks muutuma, kuid viimased 1000 mängu on olnud üks BE stretch, mis on olnud päris raske top rangesse jooksmine, sekka kindlasti ka halba mängu.

    Lifetime (1,5 / 3,5 / 7)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    1,5

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    3,5

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    7

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    August siiani

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Augusti eesmärgid:
    - vähemalt 2500 mängu 1 tabledes
    - ROI > 3%
    - Õppida igal grindipäeval ka natuke

    Let the journey begin.
    Last edited by simenkon; 04.08.12, 19:30.
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #2
    Re: One does not simply walk into Mordor

    GL man

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #3
      Re: One does not simply walk into Mordor

      jõudu

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: One does not simply walk into Mordor

        edu !

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #5
          Re: One does not simply walk into Mordor

          Tänane grind oli päris hea vaheldus sellele BE jooksule, mis viimased kaks nädalat valitsenud on. Enda mänguga jäin päris rahule, kuigi ainuke miinus oli see, et viimased 33 mängu tegin öösel kella ühest kuni kella 3ni, olles päris väsinud, kuid tahtsin siiski 100 täis saada.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Oute liigub

          PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          SB (t500)
          Hero (BB) (t500)

          Hero's M: 16.67

          Preflop: Hero is BB with Q, 9
          SB bets t40, Hero calls t20

          Flop: (t80) 10, Q, 4 (2 players)
          Hero checks, SB bets t40, Hero raises to t95, SB raises to t460 (All-In), Hero calls t365 (All-In)

          Turn: (t1000) 6 (2 players, 2 all-in)

          River: (t1000) Q (2 players, 2 all-in)

          Total pot: t1000

          Results:[spoil]
          SB had 6, 10 (two pair, Queens and tens).
          Hero had Q, 9 (three of a kind, Queens).
          Outcome: Hero won t1000[/spoil]

          Comment

          • simenkon
            Grinder
            • Dec 2011
            • 525

            #6
            Re: One does not simply walk into Mordor

            Mida teeksite, villain muutus teisel levelil väga tightiks ja OOP foldis mingi 70-80% kätest minr vastu. Ma snäppisin, aga hiljem tundus, et ehk fold, kuna alla ässa väga seal ei näe ilmselt.

            PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Hero (SB) (t800)
            BB (t200)

            Hero's M: 17.78

            Preflop: Hero is SB with K, 7
            Hero bets t60, BB raises to t200 (All-In), Hero calls t140

            Flop: (t400) 4, 9, 9 (2 players, 1 all-in)

            Turn: (t400) 4 (2 players, 1 all-in)

            River: (t400) J (2 players, 1 all-in)

            Total pot: t400

            Results:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #7
              Re: One does not simply walk into Mordor

              fodlida enam ei saa siin

              Comment

              • simenkon
                Grinder
                • Dec 2011
                • 525

                #8
                Re: One does not simply walk into Mordor

                Stove näitas jep, et isegi kui ta 25-30% kätest mängib ainult OOP, siis on see vähemalt BE call.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #9
                  Re: One does not simply walk into Mordor

                  openshoveks tavaliselt

                  Comment

                  • simenkon
                    Grinder
                    • Dec 2011
                    • 525

                    #10
                    Re: One does not simply walk into Mordor

                    Ta oli mingi viimased 10 kätt minraise peale foldinud, sellepärast ei openshippinud.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: One does not simply walk into Mordor

                      Edu sulle!

                      Käest niipalju, et kui ta tõesti on 10 kätt järjest minraisele foldinud, siis ma paneks äkki K3 maha. Igatahes oleks loll koht.

                      Comment

                      • simenkon
                        Grinder
                        • Dec 2011
                        • 525

                        #12
                        Re: One does not simply walk into Mordor

                        Tänud kõikidele, kes edu on soovinud:).

                        Esimene käsi suht, mingi rumeenlane oli, üritasin induceda over 3x, flattis kahjuks. Flopi checkisin, kuid agro vastu oleks pidanud ilmselt bettima, sest nad lähevad oma Ax-de ja broadwaydega tihti madalates floppides hulluks. Ma arvan, et as played riveri fold on õige, readless general populationi 3x range sisaldab suurel hulgal Ax, right? Vb oleks ehk isegi betfoldima pidanud riveri..hmm. Mis arvate?


                        PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        Hero (BB) (t490)
                        SB (t510)

                        Hero's M: 16.33

                        Preflop: Hero is BB with K, K
                        SB bets t60, Hero raises to t120, SB calls t60

                        Flop: (t240) 6, 7, 10 (2 players)
                        Hero checks, SB checks

                        Turn: (t240) 8 (2 players)
                        Hero bets t100, SB calls t100

                        River: (t440) A (2 players)
                        Hero checks, SB bets t160, Hero folds

                        Total pot: t440

                        Results:
                        SB didn't show
                        Outcome: SB won t440

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #13
                          Re: One does not simply walk into Mordor

                          Standard hyper turbo or 8,5 x ja flat shove.

                          PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Hero (BB) (t380)
                          SB (t620)

                          Hero's M: 12.67

                          Preflop: Hero is BB with K, Q
                          SB bets t170, Hero raises to t380 (All-In), SB calls t210

                          Flop: (t760) K, 9, 3 (2 players, 1 all-in)

                          Turn: (t760) 4 (2 players, 1 all-in)

                          River: (t760) A (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: t760

                          Results:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • simenkon
                            Grinder
                            • Dec 2011
                            • 525

                            #14
                            Re: One does not simply walk into Mordor

                            Jäin täna ka enda mänguga üsna rahule, kuid siiski vahepeal juhtus autopilootimist, mängisin ka väsinud peaga öösel 12st 2ni, kuna päeval oli toimetamist, aga sai ikkagi 105 mängu tehtud. Panen kahe viimase päeva graafiku, sest osad eilsed mängud mängisin kuupäevaliselt täna, seega graafikut ainult tänaste mängudega ei saa. Kuu graafik ka. Hetkel olen ilusti 3000 mängu graafikus, natuke isegi ees. Unustasin esimeses postis mainida, et tahaks ka Goldstari ära teha, selleks oleks vaja teha mingi massive grindipäev kuu lõpus või siis 15stes shottida, kui BR selleks ajaks lubab, eks näis. Ööd!

                            eile ja täna
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            kuu
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: One does not simply walk into Mordor

                              KK käsi, pre on ok, kuigi enamusel 3x/fold ranget pole. Võid ka rohkem tõsta natuke. Floppi ei checki iialgi ja betsize paneks ainult selle järgi, et turnis saaks shoveda.

                              Comment

                              Working...