NL50 full ring Tower pokkeritoas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1

    NL50 full ring Tower pokkeritoas

    Tere pokkerihuvilised,

    Tegin Teile ühe kiire video NL50 kuna tegu oli esimese katsega, siis annab veel igasugune kvaliteet soovida. Probleemne on heli kvaliteet, samuti taustamüra ning endal esineb tihti palju, palju pudistamist ;D jne aga las olla loodame, et järgmise videoga suudan paremini keskenduda ja kvaliteeti samuti parandada. (eesti ja inglise keele miksimine on üpriski raske eriti, kui aeg sunnib tagant).

    Video eesmärk:Videol ei olnud kindlat eesmärki, kui kellegile meeldib videosi vaadata ja tunnevad huvi kuidas kaasmaalased mängivad, siis link on allpool olemas ja antke tuld. Üldiselt video point on FUN. Loodan, et leiate siiski midagi uut ja huvitavat.

    Edaspidi kindlasti tahan teha umbes kümmekond õppevideot algajatele ning läbi vaadata enamus pokkeri ABC hulka kuuluvast. Isegi oma tutvusrinkonnas tunnevad paljud puudust eestikeelse materjali järgi seega loodan, et saan paljudele veel abiks olla.

    Loomulikult on teretulnud igasugune kriitika minu aadressil.

    Downloadida videot saab aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/fun.wmv (PAREM KLÕPS LINGIL JA SIIS SAVE LINK AS VÕI SAVE LINK):

    Parimat Soovides,
    TIGRANO
  • jawbreaker
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 3

    #2
    Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

    Tore, et on inimesi kellel on soovi ning tahtmist enda aega kulutada neid videosid teha. Tänud!
    Video oli iseenesest mõnus ning näitas kuidas üks sess toimub. Kes tahtis sai ka mõtteprotsessi jälgida ning sellest järeldused teha (mina küll tegin). Vaataks ka edaspidi taolist materjali. Kui tulen mingi teema kah juurde, siis seda parem.
    Kvaliteedil polnud häda midagi ning Adriana eest annaks 10/10 ;D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

      Tänud, tagasiside eest.

      Loodan, et saan ka edaspidi kasulik olla. Ja Adrianale annaks isegi une pealt 10/10 alati

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #4
        Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

        Mõnus:) Tahan veel backgrounde näha!

        Kahju , et selliseid keerulisemaid olukordi nappis, kus pidid vastast käe peale panema. See KK käsi oli ja seal seletasid oma mõtteprotsessi suurepäraselt ära:) Ja AK 3 bet squeeze play oli ka hästi lahti seletatud.

        Kahe käe kohta tekkis küsimus. Kui JJ utg+1 raisesid ja said 3 callerit...Flop 10 Q x . rea ja mastidraw +1 overcard ja sõitsid oma cbetiga 3le mängijale sisse, kas see pikas perspektiivis kahjulik ei ole? Järgmine käsi utg JJ 2 callerit flop A K x ja siin ei cbettinud, kuigi saaksid siin suurepäraselt kõrget A esindada...

        5/5

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

          Tänud, sellest backgroundist pole ise juba pea aasta lahti saanud, võib täiesti öelda, et sõltuvust tekitav :P

          Kõige hullem ongi videot teha, kui on terve video jooksul kaart täiesti surnud, siis peab olema loov, et video tuksi ei läheks peaks asja lõbusaks tegema, kas rääkida midagi pokkerialast või nalja visata mis iganes aga esimestes videodes pole see veel nii kergeteha ;D


          Kuna mängin suht palju esimestelt positsioonidelt 22+ igasugu suited kaarte 56s, 79s, 10Js jne , siis jätkupanuse % flopis on mul väga suur. Muidugi alati tuleb otsustada flopis, kas jätkupanuse tegemine on mõistlik. Esimesel korral, kui olin utg+1 JJ flop 10 Q 5, siis oli peale minu veel mängijad nagu 62/8/1, 48/13/3, 13/6/3, ning flopis tegin väikese cbeti meelega kuna nägin, et flop ei olnud kõige sootsam aga samuti olid 2 vastast täiesti kohutavad ja nende range on tohutu, seega 1 ülekaart ei olnud veel antud olukorras nii hull, et oleksin kindlasti pidanud chekkima. Väike cbet on siin hea sellepärast, et suht kindel olin, et pean ka turnil veel panustama ning ka flop ei olnud kõige sootsam, siis on võimalik järgmistel tänavatel odavamalt läbi ajada. Tegelikult oligi sellise vastase vastu plaanis veel ühe korra panustada aga kuna vastane oli suht passiivne, siis otsustasin turnil chekida ning loota, et ta ka chekib ning ta on masti draw peal

          Kindasti enamus ajast chek on siin flopis õigem ja lihtsam otsus.

          Teine käsi kohe järgi, kui mul oli JJ ning flop tuli AK8 ning samuti masti draw oli olemas aga seekord 2 ülekaarti. Mängijad olid 22/7 ja 50/3 ning viimase stiiliga mängijad harrastavad alati mängida any A X seega kui flop on Axx, siis on alati suur tõenäosus, et vastasel võib olla A. Nüüd oli juba 2 ülekaarti ja Axx mis mulle kindlasti ei meeldi ja sellised mängijad ei mõtle eriti ning kui ma oleks agressiivselt bettinud, siis ta vaevalt oleks mõelnud, et mul on AK parema kikkeriga ja sellepeale foldinud hoides käes oma AX. Kuna ta oli positsoonis, siis callisin ühe korra kuna ta range oli kohutav ja kahtlustasin tulevnevalt tema beti suurusest positsioonilist bluffi nagu veendusid võidsin JJ poti.

          Jube uni nüüd, kasin magama ära ;D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

            Väiksed kommentaarid.

            Natuke vaikne. Pidin endal heli suht põhja panema et normaalselt kuulda. Ma ei tea kas õppevideos aitab nende statside näitamine, suht keeruline on aru saad - ekraan kribu täis :)

            Muidu väga 5+ video!

            Ootan veel

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

              Sorry suht vaikselt kukkus välja kuna olin juba suht väsinud, siis see tegi asja veel hullemaks nagu vana arvuti andmed ei jõua kiiresti kohale ;D

              Ilma stattideta on väga raske mängida ja otsuste tegemisel on statid hädavajalikud, umbes nii nagu auto sõidaks ilma 1 rattatta, kui statte ei ole.

              Kohe kohe teen sellest kribust põhjaliku ülevaate, siis pole enam kribu

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #8
                Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                Paar NL10 mängijat donkas ka su laudades. Lahe video

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                  See, et NL10 mängijad mängivad NL50+ on standart, ma olen näinud NL50 mängivat Fishi NL1000 raha laiali jagamas.

                  Millal ise kõrgemale jõuad, kaasmaalasi ka laudadesse vaja, kõik eestlased on ära kadunud >:(

                  Comment

                  • Foux
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 486

                    #10
                    Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                    Nii kaua, kui BRi välja roogin, siis ei saa kõrgemale minna. A kui see samamoodi edasi kasvab nagu viimastel päevadel, siis hakkan shote kõrgemale tegema

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                      Algselt postitas Foux
                      Nii kaua, kui BRi välja roogin, siis ei saa kõrgemale minna. A kui see samamoodi edasi kasvab nagu viimastel päevadel, siis hakkan shote kõrgemale tegema

                      Hea meel, et BR lugu pead ja plaanid paigas kuidas üles grindida. Loodan, et upswing kestab kaua, kõike parimat.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #12
                        Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                        Väga meeldiv video oli! :)

                        Minu arust võikski teha rohkem lihtsalt selliseid mängulisi videosid kui keskenduda mingi kindla õppeosa peale( Kuigi neidki võiks olla).

                        Huvitavaid olukordi oli piisavalt ning kindlasti pani nii mõnigi olukord videos ka enda mängu peale rohkem mõtlema.( Just sellised olukorrad, kus sa viskasid käe peale reraise ära. Mul on see suur probleem ning ei suuda lihtsalt kätt ära foldida. Sellest ka väike bankrolli kasv @ NL5.)

                        Ja ainus asi, mis tõesti veidi häiris oli volüümi tugevus. Kõlarid pidi põhja keerama, et midagi kuulda. ;D

                        Kokkuvõttes väga väärt ettevõtmine!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                          Algselt postitas Tigrano
                          Algselt postitas Foux
                          Nii kaua, kui BRi välja roogin, siis ei saa kõrgemale minna. A kui see samamoodi edasi kasvab nagu viimastel päevadel, siis hakkan shote kõrgemale tegema
                          Hea meel, et BR lugu pead ja plaanid paigas kuidas üles grindida. Loodan, et upswing kestab kaua, kõike parimat.
                          Tänud BuildUp,

                          Lihtne mänguline olukord näitab tegelikult väga palju. Kui paljud on teoorias tugevad, siis millegipärast ei oska seda nad mängus ära kasutada või kipuvad unustama ;D sest vastased, olukorrad jne iga uus käsi on täiesti erinev eelmisest. Seega kindlasti tahaks teha selliseid mängulisi videosi ning pärast analyysida ja tagasisidet saada. Ka mulle meeldib selliseid vaadata ja mõttekäiku jälgida. Seega teen kindlasti ka edaspidi mängulisi videosi.

                          Samuti algajatele võib olla huvitav vaadata selliseid vaadata, sest mõnest keerulisemast õppevideost võib neil alguses päris hirmus mulje jääda ;D


                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #14
                            Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                            vaatasin ka ära ja kiidan.
                            jutt oli hea ja selge ja lihne(eeldusel, et põhiterminid on selgeks tehtud).

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: NL50 full ring Tower pokkeritoas

                              Tänud, kuigi olen nüüd aru saanud, et kogu point miks heli on vaikne on mikri süü.

                              Comment

                              Working...