Micro stakes video - millele keskenduda videodes?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #31
    Re: Micro stakes video - on soovi?

    Full ring ja 4-6 lauda oleks supper minumeelest, siis jõuad täpselt lahti kah seletada miks ja kuidas.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #32
      Re: Micro stakes video - on soovi?

      +1 6lauda!

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: Micro stakes video - on soovi?

        6 lauaga tuleb nii vähe olukordi, et vaatame ainult foldimist. Starsis timebank, nagu Tigrano ka väitis, aitab kindlalt situatsiooni ka 12nel laual ilusti lahti seletada.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #34
          Re: Micro stakes video - on soovi?

          Algselt postitas variatsioon
          Ma sooviks nähe ühte lauda NL2 ja soovitavalt 8/6 statidega.
          kohe teen kui teed 400nl video statsidega 31/28

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #35
            Re: Micro stakes video - on soovi?

            Kui stars siis (Y)

            Patricku eelmised videod olid küll arusaadavad aga ma ei lugenud mitu lauda oli

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #36
              Re: Micro stakes video - on soovi?

              laudade arvul tuleb arvestada ka minu omadustega, ma kardan et alla 8 laua muutun ma liiga lohakaks kuna actionit ei ole piisavalt ja siis ei ole video enam sittagi väärt. Eriti kuna väga odavad lauad minu jaoks. Eks näis mis jääb ja kuidas rahvas soovib nii proovin ka teha

              Comment

              • G3rt
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 35

                #37
                Re: Micro stakes video - on soovi?

                nl25 fr oleks hea või nl 50 fr ;D

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #38
                  Re: Micro stakes video - on soovi?

                  ma teen 6max videooo varsti, peab rsk poodi lippama ja selle faking mikri ära ostma

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #39
                    Re: Micro stakes video - on soovi?

                    Kõvem arutamine käib siin, et mis limiit jne, aga ma tahaks hoopis küsida, et mis stiilis sa seda videot teed, kas toimub kannapööre ja laskud 13/10/3 stattidesse :D?

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #40
                      Re: Micro stakes video - on soovi?

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Kui seeriad tulemas, siis alustage ju nl10 kuni nl100 esialgu ja kõik on rahul ;D

                      Kindlasti videod võiks olla Starsis tehtud 12 laual, sest seal on aega ka seletada ühtteis kuna timebank on kõva.

                      Tänuväärt ettevõtmine, katsun ise ka lähiajal mõne teha, sest viimaselajal pole uusi videosi peale tulnud.
                      +1

                      oleks igati tore mõte, seda enam, et nkn pidi olema opelist porscheks, vms...
                      pealegi 6maxil ja 5maxil on vahe sees, päris haige vahe, vähemalt madal limiidil, nii tundub mulle, aga full ringi mängib nkn palju rahvast, et sel teemal videode seeria esimene video oleks ju väga hea...

                      et ma sooviks 10nl fr 10+ lauda

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #41
                        Re: Micro stakes video - on soovi?

                        Ma sooviks NL50FRi videot. :)

                        Endal ka üks NL20 video sahtlis, aga sellel mingi kala sees ning teen arvatavasti uue varsti ning siis panen ka üles.

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #42
                          Re: Micro stakes video - on soovi?

                          Algselt postitas Rahapada
                          +1

                          oleks igati tore mõte, seda enam, et nkn pidi olema opelist porscheks, vms...
                          pealegi 6maxil ja 5maxil on vahe sees, päris haige vahe, vähemalt madal limiidil, nii tundub mulle, aga full ringi mängib nkn palju rahvast, et sel teemal videode seeria esimene video oleks ju väga hea...

                          et ma sooviks 10nl fr 10+ lauda


                          6max ja 5max pole mitte mingit vahet tohman, vbl MP raizin natuke lightimalt 1 koht alla

                          Comment

                          • tobi
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 149

                            #43
                            Re: Micro stakes video - on soovi?

                            Algselt postitas -andres-
                            6 lauaga tuleb nii vähe olukordi, et vaatame ainult foldimist. Starsis timebank, nagu Tigrano ka väitis, aitab kindlalt situatsiooni ka 12nel laual ilusti lahti seletada.
                            võib-olla mõtles ta 6max .p

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #44
                              Re: Micro stakes video - on soovi?

                              Algselt postitas marguzz22


                              6max ja 5max pole mitte mingit vahet tohman, vbl MP raizin natuke lightimalt 1 koht alla
                              on vaja plõksima hakata?... ma rääkisin enda kogemustest... manki

                              edit: vahest ehk niisuurt vahet ei ole kui ma esialgu arvasin, aga... 5max on loosim kui 6max, sa ei saa seda eitada

                              Comment

                              • paradigmlost
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 421

                                #45
                                Re: Micro stakes video - on soovi?

                                ma tahaks n2ha nl25 6maxi, kuna ise m2ngin seda, aga k6ik videod ylimalt teretulnud..:P

                                Comment

                                Working...