Micro stakes video - millele keskenduda videodes?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #16
    Re: Micro stakes video - on soovi?

    NL25. Kui see tehtud siis ma luban, et teen kõrvale ka Nl20 video. Võib sinuga isegi kokku rääkida, et teeme NL20 video koos. St. Mõlemad räägivad.


    Ja nimeks võiks panna Porchest Opeliks - luksusest prakiliseni

    Comment

    • Aristotep
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #17
      Re: Micro stakes video - on soovi?

      Ja mina tulen kõrvalosatäitjaks. Saate videos rääkida, et näe millised superdonkid NL20-s on ja mina teen samal ajal fancy lükkeid. :D

      Comment

      • gert23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #18
        Re: Micro stakes video - on soovi?

        donkide kuningalt paluksin kindlasti fullringi ning NL10-NL25. Oleksime äärmiselt tänulikud! Tõsiselt

        Comment

        • Mihkel785
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 113

          #19
          Re: Micro stakes video - on soovi?

          6max NL25

          Comment

          • kroko_till
            Jube Noob
            • Jan 2009
            • 121

            #20
            Re: Micro stakes video - on soovi?

            Soovi oleks vägagi, tahaks näha FR, 10 või 20, seal vist suurt vahet ei tohiks olla. Laudade koha pealt on 12 ka jälgitav kui hästi tahta, aga mõned nüansid kipuvad ära kaduma, paljude pottide lõpplahendusi ei pruugi näha, aga see oleks ka huvitav, et kui Sa paned kellegi käe peale või ütled et nüüd ta raudselt foldib - siis tahaks et jõuaks näha ka, kas see nii on

            Ma arvan et 6-8 lauda oleks päris hea, võib-olla tekib seal igavamaid hetki muidugi sisse, aga kindlasti on Sul tonnide viisi üldharivat infot, millest sel ajal rääkida :D

            Väga tänuväärt ettevõtmine igatahes

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Micro stakes video - on soovi?

              tervist patric!

              mina sooviks personaalselt NL25 ja mingi 10+ lauda näha :). Samas Trios on NL20, sealset mängu oleks eriti tore näha :). Aga pole midagi hullu kui see starsis või kusagil mujal toimub :).
              Oleks tore, kui kommenteeriksid ning...eee....video oleks mingi vähemalt 30min pikk, samas 45 oleks kuldne ehk

              Aaa...ja super oleks, kui teeksid 6maxi , aga ega ka FR halb pole. Aga kuna ise olen 6maxi fänn, siis oleks tore näha videot 6maxi formaadis



              =)

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #22
                Re: Micro stakes video - on soovi?

                Jaa jaa jaa!
                FR NL20/25 palun!
                Laudu mida rohkem, seda parem, tuleb ette rohkem olukordi, videot saab ju vaadata mitu korda ja kerida edasi tagasi kel huvi.

                Comment

                • tobi
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 149

                  #23
                  Re: Micro stakes video - on soovi?

                  6max video nl 10, nl 20 oleks parim, 6 maxi pole keegi veel näidanud ju : (

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #24
                    Re: Micro stakes video - on soovi?

                    Äkki peaks küsitluse tegema?

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #25
                      Re: Micro stakes video - on soovi?

                      lisasin hääletuse

                      Comment

                      • tonis
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 334

                        #26
                        Re: Micro stakes video - on soovi?

                        Sooviks ka näha NL25 FR või siis NL50 FR......9-12 oleks suht hea jah, siis tuleb palju erinevaid olukordi ka ette vähemalt.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #27
                          Re: Micro stakes video - on soovi?

                          Kui seeriad tulemas, siis alustage ju nl10 kuni nl100 esialgu ja kõik on rahul ;D

                          Kindlasti videod võiks olla Starsis tehtud 12 laual, sest seal on aega ka seletada ühtteis kuna timebank on kõva.

                          Tänuväärt ettevõtmine, katsun ise ka lähiajal mõne teha, sest viimaselajal pole uusi videosi peale tulnud.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #28
                            Re: Micro stakes video - on soovi?

                            Ma sooviks nähe ühte lauda NL2 ja soovitavalt 8/6 statidega.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #29
                              Re: Micro stakes video - on soovi?

                              Algselt postitas variatsioon
                              Ma sooviks nähe ühte lauda NL2 ja soovitavalt 8/6 statidega.
                              Miks just 8/6 stattidega? Tundub kahtlane ;D

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #30
                                Re: Micro stakes video - on soovi?

                                kahe käega poolt, patrick teeb häid videosid.
                                oleks kõvasti kasu,

                                Comment

                                Working...