mõtlen siin õppimist edasi lükates, et peaks parem teisi õpetama ja teeks ühe mikrolimiidi video, ise eelistaksin nl25 teha, et õpipoissi aidata ja proovida leida optimaalne stiil mängimiseks, kuid olen avatud ideedele. Ja video tegemine ei saa kindlasti enne uue nädala keskpaika toimuma suure tõenäosusega kuna üsna kiire on praegu, niiet on aega arvamust avaldada, millega proovin siis arvestada
valikud:
6max või Full Ring?
NL10 või NL25?
mitu lauda?
ja sooviksin loomulikult teha 12 lauda, kuid kui algajad ei jõua niipalju jälgida siis ootan siinkohal ettepanekuid
ja seekord tõesti prooviksin mängida õpetliku stiili enda mängustiili asemel,kuigi ilmselt tuleb hübriid.
valikud:
6max või Full Ring?
NL10 või NL25?
mitu lauda?
ja sooviksin loomulikult teha 12 lauda, kuid kui algajad ei jõua niipalju jälgida siis ootan siinkohal ettepanekuid
ja seekord tõesti prooviksin mängida õpetliku stiili enda mängustiili asemel,kuigi ilmselt tuleb hübriid.

Comment