NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #16
    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Päris liinitööna videosid tuleb :) Väga 5+ ettevõtmine! Ise hakkan ka kohe seda videot vaatama.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Uus sess muidugi.
      Laeb juba megauploadi ülesse.
      nice!

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #18
        Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

        Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
        Päris liinitööna videosid tuleb :) Väga 5+ ettevõtmine! Ise hakkan ka kohe seda videot vaatama.
        Vana arvutiga polnud võimalik lihtsalt videosid ilma laggita teha,aga uuega jookseb kõik ilusti ja isegi kui ma ise mängin video tegemise ajal on lagg 0.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #19
          Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Vana arvutiga polnud võimalik lihtsalt videosid ilma laggita teha,aga uuega jookseb kõik ilusti ja isegi kui ma ise mängin video tegemise ajal on lagg 0.
          Vaadatud! Mitmel laual muidu FR mängid? Siis ka 9l kui videot ei tee? Ma FR strateegiast väga täpselt ei tea, aga JJ me ei 3beti PrF?

          Lugesin just ühte uurimust, mille tegi PTR FR võitjate kohta:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Seal ütleb, et kõige kasumlikum oleks mängida 13/11 stiilis.
          Ise katsetasin ka FR mängu 10 laual (NL10) ja 4461 käe kohta oli 17.6/15.4 stiil.
          Küsimus siis, et sa mängid ka taoliste statsidega umbes nagu mul oli?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #20
            Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

            Viimased 2 nädalat olen alles 12 lauda mänginud,ehk siis jah hetkel mängin 12.Viimased 3-4 kuud muidu 9 koguaeg ja 12 ainult siis kui nv lauad megahead.
            Oleneb see JJ spot.Mingi average regulari UTG,MP raiset küll peaaegu never ei 3beti JJ-iga.3betiksin for value nende vastu ja JJ.-i ei keera ju bluffiks.Nad ei calli mu 3beti kehvemaga lihtsalt.3betiksin pigem agro rege kelle range on palju laiem jne.
            Tavaliselt 14/13 jne regulari ei näe mõtet 3bettida.

            Ära usu siukseid saite.Ma kujutan ette,et need on siuksed kullakaevajad,et ainuüksi rake tootmise eesmärgil ütleavd,et siukest stiili laseks.Kuna siukse stiiliga on tavaliselt ka laudade arv suurem,seega toodab rohkem reiki.Aga see lihtsalt näide ja laest võetud asi praegu.
            See sait vbl võtab seda mingi eriti suure sample ja statistika põhiselt.Fishe on ju kordades rohkem kui häid mängijaid.Seega on obvious neile,et tightim stiil toimib rohkem kuna seal on vähem kaotajaid.
            Selleks ka osadel urka saitidel on bottidest täiesti savi,sest nad lasevadki miljon lauda ja täpselt taolise stiiliga ja toodavad haigelt palju rake lihtsalt.
            See kõik oleneb ka.Mitu lauda mängid jne mis stiiliga lased.Nanonokosid on vähe kes 24 laual suudavad loosemat mängu teha.
            12 lauda on täpselt paras mulle hetkel ntx.Selle arvuga suudan tähelepanna normaalselt ja leida õiged spotid.
            13/11 stiilis mängijad minult küll raha kätte ei saa,kui just keskmine set vs top set (näide lihtsalt) pole lol.Nende range on niivõrd kitsas lihtsalt ja käe peale on suhteliselt lihtne panna.

            530k käe peale näitab 18/15 mul hetkel.Aga see sample on suhteliselt suur,julgen pakkuda,et viimastel kuudel olen sellest veel loosemalt mänginud.

            Ja NL10 jaoks on need normaalsed statsid.Seal toimib isegi veel tightim stiil veel julgen pakkuda.Aga NL50/100 on lihtsalt vaja aina rohkem spotte leida kus oma value välja squuezida,sest mäng on raskem ja rege on rohkem.
            Last edited by qbj0hn; 26.03.11, 20:13.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #21
              Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Inimesed kes tõmmanud on seda juba ja msn-is suhelnud ütlesid,et see tuli 15-25 minutiga ära.
              See oleneb interneti kiirusest. Võiks ikka normaalse suurusega faile jagada. Ma tõmbaks ilmselt 3h. :(

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #22
                Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                See oleneb interneti kiirusest. Võiks ikka normaalse suurusega faile jagada. Ma tõmbaks ilmselt 3h. :(
                Arvuti kohapealt olen suht noob,ei oska vist väiksemaks eriti teha.Pole eriti võimalik ka väiksemat faili saada kui 1920x1080 resoga mängin.

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #23
                  Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Väga solid vastus! Ma siis oma mängu tightimaks ei hakka tõmbama :)

                  Muidu mul tõmbas ka video mingi 20 minutiga ära.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                    Ära kullana võta,see minu arvamus lihtsalt ja mängu kogemuse põhjal antud vastus.
                    Kindlasti arvatakse ka teistmoodi.

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #25
                      Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                      Olen ainuke kel video tööle ei taha minna ? Unsupported format lmao. .avi ju peaks isegi media playeriga jooksma, aga ei jookseda ta sellega ega mitte ka DivX-ga.

                      EDIT: Heli on aga videot ei näe :(
                      Last edited by ristik; 26.03.11, 20:57.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #26
                        Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                        download vlc player

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #27
                          Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.



                          Inglise keelne video ka valmis.
                          Loodan,et mu estonian english on normaalne küll arusaamiseks :D

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #28
                            Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Ära kullana võta,see minu arvamus lihtsalt ja mängu kogemuse põhjal antud vastus.
                            Kindlasti arvatakse ka teistmoodi.

                            Tegin täna FTPs siis FR NL25 sessi 10l laual. Nats rohkem tõmblemist oli kui Starsis 10l laual ja usun, et sellepärast läks mäng nõks tightimaks- lasin 15/13 stiilis. Aga ise olen tulemusega väga rahul :) Mingi 45 minutit jamasin, et HEMi laudadesse sobitada VPIPi, PFRi, hands, 3bet ja fold to 3bet statsidega. Läpakas ei olegi see nii lihtne.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                            Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                            download vlc player
                            See loom mängib tõesti kõike :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #29
                              Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                              Nagu ma ütlesin siis NL10 on see stiil väga fain.15/13 on solid seal ma arvan.

                              Ja ma ei väida,et ntx NL100-s 15/13 on halb või mida iganes.Lihtsalt ma arvan,et antud stiili juures on mäng rohkem abc poolne ja jäetakse paljudest spottidest value võtmata või siis ei osata seda teha.
                              Raha tuleb,aga oleks võimalik rohkem seda teha.

                              Graph on kena :)

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #30
                                Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Nagu ma ütlesin siis NL10 on see stiil väga fain.15/13 on solid seal ma arvan.

                                Ja ma ei väida,et ntx NL100-s 15/13 on halb või mida iganes.Lihtsalt ma arvan,et antud stiili juures on mäng rohkem abc poolne ja jäetakse paljudest spottidest value võtmata või siis ei osata seda teha.
                                Raha tuleb,aga oleks võimalik rohkem seda teha.

                                Graph on kena :)
                                Jep, tõsi. Ja väga nit ei tahakski olla, siis jällegi raskem valuet saada. Praegu HUst suht kopp ees ja usun, et mängin mingi aeg nüüd FRi. Tundub kuidagi vähem tilti ajav :D

                                Comment

                                Working...