POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)



    Kahe osaline video, kus foorumikasutaja “MeelisV” mängib 50NL ($0.25/$0.50) Heads-Upi Full Tilt pokkeritoas erinevat tüüpi vastaste vastu. Tema mängu kommenteerivad foorumikasutajad “ranka” ja “peokuningas”. Peokuningale oli see esimene kord kommenteerimaks kellegi teise mängu video vahendusel ning lisaks oli ta veel natukene haige Täispikka videot näeb SIIT. Täispikka videot näeb SIIT.

    Loe edasi ›››

    Täispikk video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...aks-21-03-2001
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #2
    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

    Teises videos nii palju huvitavaid kohti ei olnud kui esimeses, aga vast norm video tuli sellegipoolest :)
    Kui nüüd videot vaadata, siis PoF betsizing tundus tõesti natuke väike kohati. Üritan seda korrigeerida jällegi :D
    Siis vahepeal oli mõtlemis kohad videos ja panite video pausile ja analüüsisite mingi minuti ja jõudsite järeldusele, mida teha, kui palju bettida vms. Ning siis video uuesti tööle ja ma mõtlen alles, ning te et, noh tee juba seda, kuigi mul oli alles mõtte koht. See oli natuke naljakas :D
    Siis video alguses ka JJ ning 4beti aeg oli- ma 4bete ei tee kunagi `insta`. Kõikide 4betidega ootan mingi 7-10 sekki, sest olen nii harjunud ning ei taha `timing telle` kellegile anda, kui on näiteks vaja natuke kauem mõelda, stackide suurusel silm peal hoida või riide meelde tuletada.

    Video lõppu magus 1outer beat :D

    Comment

    • Roland
      Julm Donk
      • May 2009
      • 34

      #3
      Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

      Teine video oli minu arust palju parem. Eriti meeldis jutt betsizingu ja donkbettide teemal. Selline kooliõpetajalik stuff. Mis sa teeksid, ah ah? :D Soovitan julgelt algajatest sõpradele.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4
        Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

        miks sa lauas ~80 bb istusid?

        EDIT: aa juba kommenteeriti , et kavalalt tegid
        Last edited by Char; 22.03.11, 13:32.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #5
          Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          miks sa lauas ~80 bb istusid?

          EDIT: aa juba kommenteeriti , et kavalalt tegid
          Tavaliselt istun kohe lauda 100 bb, aga kuna tegin videot, siis ei viitsinud nii kaua oodata ja sellised 80-90 stackised saavad paremini actionit kui fullstackid. Ning sellega ei kaota suht midagi, sest peale esimest kätt on auto top up niikuinii :) Kuigi mõned vastased on siis minema ka tõmmanud kui top upi näevad.

          Comment

          • 5lehte
            Jube Noob
            • Apr 2009
            • 126

            #6
            Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

            Vaatasin ka video ära ja läksin kohe esimest korda HU-d proovima. Kuidas vastaseid valite, kas istute ise maha ja ootate sobivaid ja ebasobivatega keeldute viiskalt mängimast? Või valite juba laudades istuvad välja? Kes mulle sobisid tõmbasid jeed lauast va. üks kes esimese käega maja välja võlus ja obv alles siis rahaga jooksu pani.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

              Istu ise lauda ja jää ootama, sest enamus kes istuvad on regularid. Kui keegi vastu istub, siis lase nimi PTRist läbi ja vaata kui hea mängija on. Kui on HUs breakeven või võitev, siis lihtsalt mine ära ja istu uude lauda.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

                Kui rahategemise eesmärgil mängida siis teoreetiliselt kui vaatad,et vend kaotab -10bb/100 siis peaksid mõtlema,et kas sa lepid HU-s 10bb/100 winratega ntx.
                Ise üldiselt kui HU-d starsis mängin siis alates -20bb/100 looseritega teen.

                Comment

                • 5lehte
                  Jube Noob
                  • Apr 2009
                  • 126

                  #9
                  Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

                  Ok, tänud. See winrate teema ka HU-s veel võõras. Aga esialgu proovin lihtsalt kohaneda mänguga.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Kui rahategemise eesmärgil mängida siis teoreetiliselt kui vaatad,et vend kaotab -10bb/100 siis peaksid mõtlema,et kas sa lepid HU-s 10bb/100 winratega ntx.
                    Ise üldiselt kui HU-d starsis mängin siis alates -20bb/100 looseritega teen.

                    Võibolla eksin mina, aga tundub suhteliselt imelik mõttekäik. Esiteks dongid mängivad tavaliselt vähem käsi ja see negatiivne winrate on väga ebatäpne. Teiseks sõltub see peamiselt tema senistest vastastest, mitte tema enese oskustest. Võibolla mängis pikalt suht vähevõitva regulariga, kes ei suutnud rohkem temast välja pigistada etc. Seega -10bb/100 ja -20bb/100 vennad on mõlemad ühtmoodi kehvad vastased ikka.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)

                      Seda küll yep.
                      Lihtsalt mängijate pool NL50 HU tasemel on meeletult suur,seega miks mitte mängida kehvemate mängijatega kui on võimalus :)

                      Comment

                      Working...