Rage ja kotkas1000 NL100FR video

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #16
    Re: Rage ja kotkas1000 NL100FR video

    Sai ka vaadatud ja mõningad asjad kõrvataha pandud. Aitäh!

    ..ja ei tea kas peaks ise ka BTNi openi ja sb steali 2xbb peale viima.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: Rage ja kotkas1000 NL100FR video

      SB steal 2xbb tundub ylikahtlane, ise bb ei foldiks vist kordagi sellise asja vastu.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #18
        Re: Rage ja kotkas1000 NL100FR video

        tundub jah selline psühholoogiline värk. endal oleks ka väga raske vähegi mängitavat kätt 2bb steali vastu foldida.

        Comment

        • 5lehte
          Jube Noob
          • Apr 2009
          • 126

          #19
          Re: Rage ja kotkas1000 NL100FR video

          Katsetan ka viimasel ajal seda erinevat BTN steali suurust. Paljud just sellised nats kaotavad vastased teevad väga lighte 3bet BB ja SB-lt. Tõstavad 2bb pealt 7bb-le. Nende vastu sobib see 2bb steal hästi kui ei taha foldida 3betile ja 4beti ka just ei taha teha.

          Comment

          Working...