POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

    Tegu on kaheosalise videoseeria teise osaga, kus ESTPatrick ja Krayzie ühe tunni ja 20 minuti vältel mängivad Olympic Online pokkeritoas kahte lauda blaindidega $1/$2 blaindididega 6-max (kuus mängijat). Videot näeb SIIT. Kolme minuti pikkune “tuunitud” treiler: Videot näeb SIIT. Eelmist videot näeb SIIT.



    Loe edasi ›››
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #2
    Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

    Hea vaatamine! Ehk jääb midagi külge ka :)

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #3
      Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

      "sa oled nii nit täna" :D:D

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #4
        Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

        rbp?

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

          Sai ka lõpuks vaadatud, tegi tuju kohe paremaks, strateegiline pool polnudki üldse tähtis selle video juures :D
          Tänud tegijatele.

          Comment

          • cambodia
            Julm Donk
            • Oct 2012
            • 29

            #6
            Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

            Sõnaseadmise kunst on päris nauditaval tasemel, kuid antud video vaatamine, õppimise eesmärgil, on küll küsitava väärtusega.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #7
              Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

              Algselt postitas cambodia Vaata postitust
              Sõnaseadmise kunst on päris nauditaval tasemel, kuid antud video vaatamine, õppimise eesmärgil, on küll küsitava väärtusega.
              Eks sa oled mõned aastad hiljaks ka jäänud selle vaatamisega.

              Comment

              • cambodia
                Julm Donk
                • Oct 2012
                • 29

                #8
                Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                Küsitava väärtusega oli see avaldamise momendist peale. Mind isiklikult paneb hoopis imestama see ääretu nobedus, millega groupied, oma ebajumalate eest verbaalsesse lahingusse tormavad.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #9
                  Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                  Vaata olukorda parem sellest küljest, et suhteliselt tundmatu kasutaja tuleb ja teeb maha kahe tuntud kasutaja õppevideo, kes limiiti biidivad.

                  Su enda reaktsioon selle peale kedagi groupieks kutsuda on ka küsitava väärtusega.

                  Comment

                  • cambodia
                    Julm Donk
                    • Oct 2012
                    • 29

                    #10
                    Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    Vaata olukorda parem sellest küljest, et suhteliselt tundmatu kasutaja tuleb ja teeb maha kahe tuntud kasutaja õppevideo, kes limiiti biidivad.

                    Su enda reaktsioon selle peale kedagi groupieks kutsuda on ka küsitava väärtusega.
                    Sinu loogikast või õigemini loogika puudusest järeldub, et siin foorumis on olemas kahte tüüpi arusaamu. Minu, meie arvamus, mis on alati õige st. absoluutne tõde ja opponentide arvamus st. minu, mis on koheselt ja vääramatult, totaalselt vale arusaam. Selline lihtne, lapsemeelne ja dualistlik maailma, teemakäsitlus. Kerge versioon Põhja- Korea juhtimisstiilist, vol2. Või mida?
                    Ehk teisisõnu, mul on õigus omale arvamusele, mis ei pea samastuma Sinu või kellegi teise käsitlusega. Ja kui see nii ei ole, siis milleks taoline avatud foorum üleüldse?
                    P.S. Seda enam ootaks sisukamat materjali , et tegemist on persoonidega, kes vastavas limiidis ennast koduselt tunnevad ning seega saavad olla abiks ka nendele pokkeri entusiastidele, kelledel vastavad oskused veel puuduvad. Kaasamõtleval inimesel tuleb minuga siiski nõustuda.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                      omast kogemusest soovitan joogisena mitte foorumit avada.

                      Godspeed ei oleks sellises olukorras saanud ennast tasakaalukamalt ja viisakamalt väljendada.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #12
                        Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                        Iga mõne aja tagant liitub mõni troll kes peab alati tarka panema...lol action

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Iga mõne aja tagant liitub mõni troll kes peab alati tarka panema...lol action
                          Kriitika ei ole trollimine, aga ma ei saa aru miks antakse kriitikat teemade kohta, mis on kolm aastat vanad?

                          Comment

                          • Trapface
                            Jube Noob
                            • Feb 2012
                            • 197

                            #14
                            Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                            Sest kritiseerija on oskustelt, tõekspidamistelt ja käitumiselt veel selles aastakäigus.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #15
                              Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                              Algselt postitas cambodia Vaata postitust
                              Sinu loogikast või õigemini loogika puudusest järeldub, et siin foorumis on olemas kahte tüüpi arusaamu. Minu, meie arvamus, mis on alati õige st. absoluutne tõde ja opponentide arvamus st. minu, mis on koheselt ja vääramatult, totaalselt vale arusaam. Selline lihtne, lapsemeelne ja dualistlik maailma, teemakäsitlus. Kerge versioon Põhja- Korea juhtimisstiilist, vol2. Või mida?
                              Ehk teisisõnu, mul on õigus omale arvamusele, mis ei pea samastuma Sinu või kellegi teise käsitlusega. Ja kui see nii ei ole, siis milleks taoline avatud foorum üleüldse?
                              P.S. Seda enam ootaks sisukamat materjali , et tegemist on persoonidega, kes vastavas limiidis ennast koduselt tunnevad ning seega saavad olla abiks ka nendele pokkeri entusiastidele, kelledel vastavad oskused veel puuduvad. Kaasamõtleval inimesel tuleb minuga siiski nõustuda.
                              Ei ole totaalselt vale arusaam, pole seda ka väitnud. Samas vähegi mõtlev inimene peaks aduma, et kommentaar stiilis "küsitava väärtusega teema......" ei anna edasi absoluutselt mitte mingisugust informatsiooni, mille pealt saaks järeldusi teha.

                              Võib-olla natuke arusaadavam oleks olnud kommentaar "kaheldava väärtusega, kuna openlimpis vms". Sinu stiili harrastades võib kõike kommenteerida, aga ennast põhjendama ei pea, miks ja kuidas.

                              Keegi ju ei keela sul oma NL200 graphi postitamast või starti alafoorumis käsi analüüsimast. Ma ei saa välistada, et biidid antud limiite, aga nii siniste silmadega ma ka ei ole, et pimesi seda usuks.

                              See, et sa äärmiselt neutraalse postituse peale suudad sedasi käima minna ja tunned ennast rünnatuna vms on selgelt sinu probleem, mitte kellegi teise.

                              Edu!

                              Comment

                              Working...