POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Kuna lubasin pühapäeval siis nii see ka on: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...et-50NL0602011

    Enda kommentaarid annan alles homme kui ametlik video esitlus.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    miski 11 mintsa juures kiilub kinni ja vi9skab algusesse

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

      Mul töötas/töötab ilusti. Arvan, et see tuleneb kuna mitu inimest korraga vaatab aga edastan probleemi edasi.

      PS! Kas kellegil veel sama jama?

      Comment

      • ilves
        Julm Donk
        • Jan 2011
        • 48

        #4
        Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

        Mina sain ilust lõpuni vaadatud

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

          Väga head mõlemad :)

          Comment

          • killkoll
            Räme Fish
            • Feb 2011
            • 1

            #6
            Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

            Mõne käe oleks teisiti mängind, muidu hea ikka :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

              Algselt postitas killkoll Vaata postitust
              Mõne käe oleks teisiti mängind, muidu hea ikka :)
              Millised ja miks?

              Comment

              • Potik
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 245

                #8
                Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                ca. 20. minuti kanti AJo 932 T Q board, imo taolise boardi välja jooksmisel küllaltki kindel river bet. Võib täiesti vabalt foldida (käed, mis meid biidivad) 44-88, 9x. Ülekaartidega ta eeldatavasti flopil ei calli, tuginedes eelnevale mängule.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                  Algselt postitas Potik Vaata postitust
                  ca. 20. minuti kanti AJo 932 T Q board, imo taolise boardi välja jooksmisel küllaltki kindel river bet. Võib täiesti vabalt foldida (käed, mis meid biidivad) 44-88, 9x. Ülekaartidega ta eeldatavasti flopil ei calli, tuginedes eelnevale mängule.
                  Mulle eriti bet-check-bet bluffid ei meeldi, sest kui vastasel on AIR või TP+ siis ta betib riveri ise. Seega enamasti on tal SD valuehand. Aga tõsi, sinu nimetatud range võib ta foldida ja ootaks selle käe kohta veel arvamusi. Ma ütlek

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                    Ranka viimase postiga nõus, et bet/ck/bet ei tööta väga efektiivselt ja keskmiseid poketeid on raske foldima saada seda liini pidi. Kui aga mõelda niipidi, et vastane on regulrar kes oskab foldida ja teab midagi representeerimisest siis võiks see isegi meeldida.

                    Meeldis QQ käsi.

                    Ise oleks ilmselt tunduvalt vähem c-bettind ja rohkem vaadanud boarde, mis oletavalt hitib ja ei hiti vastase range.

                    Minu jaoks oli mäng natuke liiga agressiivne aga ma ei oska 3bet pote korrektselt mängida kah.
                    Kokkuvõttes ootan seda fishide videot ja loodan, et tuleb pikem seeria ntx: agro fish, passive fish, calling station. Ja mitte halva pärast aga loodan, et sind tabaks natuke "raskem jooks" raskemad olukorrad video ajal. Passive mängija on loomulikult igav aga samas on talle head mängu tehes raske palju kaotada.

                    Muidu GG!

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #11
                      Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                      Passiivse mängija vastu on raske suurt poti võita ka, sest ta foldib koguaeg kui tal kätt ei ole. Siis tavaliselt võidad palju pisikesi pote ja kui kaart ei jookse, siis võib sellise vastase vastu väga frustreeriv mängida olla imo.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                        Kelle vastu ei oleks frustreeriv mängida kaardi surmas? Kui ranka jookseb videos halvasti siis saavad väiksed pokkerimängijad õppida kuidas mängida "halva" jooksuga ja ehk isegi kinnitust, et ärge minge fancyks.

                        Comment

                        • rainer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 383

                          #13
                          Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                          Väga hea video, nagu ikka meeldisid mulle su seletused, põhjendused ja muu mõttekäik. Tõesti, vahepeal oli päris hea kaardijooks rankal, hittisid häid boarde :D Sarnaselt timz0333-le ma ei soovi sulle ebaõnne ega halba kaardijooksu, aga oleks huvitav vaadata sellist videot, kus on halvem kaardijooks.Näeks, mismoodi siis profid mängivad.

                          Comment

                          • rainer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 383

                            #14
                            Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                            Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                            Passiivse mängija vastu on raske suurt poti võita ka, sest ta foldib koguaeg kui tal kätt ei ole. Siis tavaliselt võidad palju pisikesi pote ja kui kaart ei jookse, siis võib sellise vastase vastu väga frustreeriv mängida olla imo.

                            Üldiselt nii kipub olema jah. Kuid samas on vahe kas vastane on loose-passive või tight-passive. Loose-passive vastase vastu tõesti oleks enam-vähem head kaarti vaja, et saaks valuebettida. Enamus ajast sellised callivad ka bottom pairiga maha. Aga tiht-passive vastu annab ka ilma kaardita mõnikord bluffida, et pot maha võtta. vms

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

                              Algselt postitas rainer Vaata postitust
                              Väga hea video, nagu ikka meeldisid mulle su seletused, põhjendused ja muu mõttekäik. Tõesti, vahepeal oli päris hea kaardijooks rankal, hittisid häid boarde :D Sarnaselt timz0333-le ma ei soovi sulle ebaõnne ega halba kaardijooksu, aga oleks huvitav vaadata sellist videot, kus on halvem kaardijooks.Näeks, mismoodi siis profid mängivad.
                              Ma ei saa aru, mis seal vaadata on? Täpselt sama ju kui hea kaardijooksu aeg board misseb. Hea jooksu aeg vastane foldib, halva jooksu aeg ta callib või check-raiseb, kaotame tihti väikseid panku, showdownile ei jõua ja suurt actionit ei ole. Arvaks, et tuleb igav video.

                              Seepärast tulebki videos boarde palju hittida, et oleks rohkem huvitavaid käsi. Käte tulemused on sel juhul ebaolulised aga minu puhul headsupis fishide vastu mängides enamus suuri potte tuleb ikka minu poole.

                              Comment

                              Working...