4tabling 200nl part 2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #1

    4tabling 200nl part 2

    Eelmise video teine pool, sealhulgas mõned koomilised riverdamised. have fun.



  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #2
    Re: 4tabling 200nl part 2

    ty

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #3
      Re: 4tabling 200nl part 2

      2 väga head videot ja paremat seletamist väga ei oskakski tahta.

      Tänud.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: 4tabling 200nl part 2

        superrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!
        tõmban kohe ja ärgates vaatan nutsi üle

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: 4tabling 200nl part 2

          vaatasin mõlemad osad 2x läbi.
          5+ video ja seletused ning lahedad kõrvalmärkused ( "tnx, fish" , "retard" , "aaaa, minge p*tsi" , ranka note "slowrolli!" )
          naersin kõva häälega...
          loodan, et teete koos järjed ka.......

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: 4tabling 200nl part 2

            arvestage sellega et kui meid nüüd näete peate limpsi meile ostma ilma meie poolse inisatiivita

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: 4tabling 200nl part 2

              Hehe, vaatasin teise osa läbi ja päris hea meelelahutus. Just see kahe mehe dialoog annab niipalju juurde ja erimeelsusi oli ka.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: 4tabling 200nl part 2

                Viis miinusega. Kahjuks HUDi puudumise tõttu vahepeal raske juttu jälgida, sest paljuski vastaste iseloomustus sellele rajanev. Muu 5+!

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #9
                  Re: 4tabling 200nl part 2

                  Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                  arvestage sellega et kui meid nüüd näete peate limpsi meile ostma ilma meie poolse inisatiivita
                  sulle meeldib ju rumm
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  aga videosid kiidan, läheb ka teisele ringile vist kohe.

                  Comment

                  • paradigmlost
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 421

                    #10
                    Re: 4tabling 200nl part 2

                    tänud videote eest, huvitav vaatamine..

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #11
                      Re: 4tabling 200nl part 2

                      väga head videod (y)

                      Comment

                      Working...