4tabling 200nl part 1

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #1

    4tabling 200nl part 1

    Hei hopsti pöialpoisid

    Sai mängitud koos Estpatrickuga üks 200nl sessioon. Tegu pole õppevideoga, sai lihtsalt taustalt salvestatud mängu käiku. Otsused pole prolly kõige paremini seletatud (see polnud ka eesmärk) aga võimalik et üht teist kõrva taha panekuks leidub. have fun.







    NB!

    * HUD statid ei salvestunud
    * Sound on halb
    Last edited by krayzie; 24.09.10, 17:35.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: 4tabling 200nl

    nice. kohe tirima
    tänan hiljem, kui video vaadatud

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: 4tabling 200nl

      nice multihost!

      RS vist kõige kiirem jh?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: 4tabling 200nl

        Lahe, et keegi mõne video vahel meisterdab :)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: 4tabling 200nl

          kahju, et nii lühike oli. priidu juures tehke pikem.
          well done

          Comment

          • krayzie
            Grinder
            • Oct 2008
            • 706

            #6
            Re: 4tabling 200nl

            mingi hetk viskan teise osa ka üles

            Comment

            • nummar
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 322

              #7
              Re: 4tabling 200nl

              hea

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: 4tabling 200nl

                Sellised videod on lahedad, vaataks teist osa hea meelega.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #9
                  Re: 4tabling 200nl

                  40 mintsa on ideaalne pikkus imo.

                  Edit:Vaadatud. Heli oli jah maruvaikne, aga elas üle. Käsi sai ka üpris vähe, võiks videot alustada kui 4 lauda juba lahti. Arusaadav, et jooksis niisama taustaks ja see polnud eesmärk, aga tulevikuks vihje.
                  Paar mõtet sai kõrva taha küll, tänud. Osades kätes oleks ise küll teised liinid võtnud, aga enamuses nendest mainis seda ka Estpatrick, nii et ega midagi üle küsida vist ei olegi. Jään teist osa ootama.
                  Last edited by Spewmonkey; 24.09.10, 15:56.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: 4tabling 200nl

                    Meeldis samuti, ootan teist osa.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #11
                      Re: 4tabling 200nl

                      Rapidsharel viskab mulle sellist veateadet:

                      This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

                      This limit is reached.

                      To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
                      Kui RS Downloaderiga proovin tõmmata, siis ütleb lihtsalt, et "file size 0 bytes" vms.

                      Comment

                      • nummar
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 322

                        #12
                        Re: 4tabling 200nl

                        mul kiskus upload.ee st 3 minutit ..

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: 4tabling 200nl part 1

                          mul 1,5 mintsa

                          Comment

                          • jaagup17
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1090

                            #14
                            Re: 4tabling 200nl part 1

                            Kuidas HEMiga nii saab, et statse otseselt ei kuva, aga peale vajutades tulevad, nagu sul ?

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #15
                              Re: 4tabling 200nl part 1

                              Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
                              Kuidas HEMiga nii saab, et statse otseselt ei kuva, aga peale vajutades tulevad, nagu sul ?
                              ma arvan, et see on screencapture'i jama, mitte seadistus. Mul oli ka ükskord salvestades sama huumor, et mängus HUD oli olemas, aga videos ei olnud.

                              Comment

                              Working...