Jõuluvana Trio nl10 lauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #1

    Jõuluvana Trio nl10 lauas

    Sai kuskil teemas välja reklaamitud, et selline tummvideo seisab arvutis, nüüd ta siis uploaditud.
    Ehk mõni tahab entertainment value mõttes ära vaadata
    Lühidalt öeldes tüüp kaotas ligi 18 buy-ini mu lauas ning videot vaadates näete ka selle põhjust

    Hero play võib ka natuke donk olla selles videos, kuid sellises lauas ei saagi korralikku mängu teha. Tagantjärgi kahju natuke, et liiga nit olin, kuid lõpptulemusega olen rahul siiski

  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #2
    Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

    Nüüd korras
    Last edited by valustyng; 23.08.10, 18:14.

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #3
      Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

      refreshi seda, kyll tuleb.
      lasin mingi 20 korda siis tuli :)

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #4
        Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

        See video oli juba huumor omaette :)

        Comment

        • JohannesJ
          Grinder
          • Jun 2010
          • 684

          #5
          Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

          Ei lase tõmmata:S file is temporaly unavaiable
          E: sain lõpuks:D oleks pidanud 20 korda ikka refreshima naq soovitati:D

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #6
            Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

            mass temale vasakul tahaks küll istuda :)

            68-st mängitust käest on 99 protsenti kaasa mängind ütleks suht ´´solid´´ mängija :D
            Last edited by soouni; 23.08.10, 20:19.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

              Algselt postitas J0kker Vaata postitust
              refreshi seda, kyll tuleb.
              lasin mingi 20 korda siis tuli :)
              tegelt on see nii, et kui keegi tõmbab, siis teised peavad senikaua ootama :) (vist)

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #8
                Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

                Algselt postitas soouni Vaata postitust
                mass temale vasakul tahaks küll istuda :)

                68-st mängitust käest on 99 protsenti kaasa mängind ütleks suht ´´solid´´ mängija :D
                ilmselt oli see üks preflop fold misclick

                Comment

                • Stennu123
                  Räme Fish
                  • Sep 2010
                  • 24

                  #9
                  Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

                  Suht tight mäng oli ,vb sest käsi ei jooksnud aga see fs3 vms vend oli ikka täielik daun.

                  Comment

                  • kukaoot
                    Räme Fish
                    • Oct 2010
                    • 2

                    #10
                    Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

                    haige vana oli see fish, liiga koom oli vaadata :)

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #11
                      Re: Jõuluvana Trio nl10 lauas

                      JTs versus K7o on kõva käsi :DDD

                      Comment

                      Working...