ESTPatricku Multitabling 2 of 3

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    ESTPatricku Multitabling 2 of 3

    aeg on järjele.

    1
    10
    0%
    1
    9
    0%
    0
    8
    0%
    0
    7
    0%
    0
    6
    0%
    0
    5
    0%
    0
    4
    0%
    0
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Tarmo
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 316

    #2
    Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

    allatirimine käivitatud!
    Kiitus!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

      Täpsusutseks niipalju, et salvestamiseks PAREM CLICK LINGIL ja "Save link as".

      Comment

      • Priit
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 70

        #4
        Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

        symboolsed miljonid:D
        palju peale liptoniga sponsordiili tegid?:P
        e: selline kysimus, et selles käes kus sul AK ja AQ saab floppi maja, siis miks sa arvad et K turni on sinu jaoks hea kaart(ilma selleta suudaksid foldida sa ytled), mina isiklikult ei näe seal mitte midagi head (minu arust ei improvinud sa mitte millegi vastu, maybe AJ maksab rohkem kinni saades parema kickeri, aga vaevalt, preflop call oleks kahtlane jne, seega pigem tõi see kaart sulle rohkem hävingut, aga mis su mõttekäik on selles suhtes?)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

          Ma enne homset videot ei jõua vaadata... Ja kui homme Tallinna siis enne ülehomset.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

            Algselt postitas Priit
            symboolsed miljonid:D
            palju peale liptoniga sponsordiili tegid?:P
            e: selline kysimus, et selles käes kus sul AK ja AQ saab floppi maja, siis miks sa arvad et K turni on sinu jaoks hea kaart(ilma selleta suudaksid foldida sa ytled), mina isiklikult ei näe seal mitte midagi head (minu arust ei improvinud sa mitte millegi vastu, maybe AJ maksab rohkem kinni saades parema kickeri, aga vaevalt, preflop call oleks kahtlane jne, seega pigem tõi see kaart sulle rohkem hävingut, aga mis su mõttekäik on selles suhtes?)
            mis aeg videos - ei meenu käsi, aga ma võin igast soga suust ajada, selles olen ma kindel

            Comment

            • MM
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 129

              #7
              Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

              leidsin su mängust ühe lekke - liptoni tee, fish!

              samas õppisin ka palju - kui ikka T lauda tuleb, siis ei ole mõistlik ümmargust betti panna :-*

              Comment

              • Poeg
                Räme Fish
                • Nov 2008
                • 4

                #8
                Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

                Ootan huviga juba kolmandat :)

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #9
                  Re: ESTPatricku Multitabling 2 of 3

                  Suhteliselt standard, pole viga.

                  Comment

                  Working...