VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #16
    Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

    6:29-6:35

    kümme korda vist rewindisin. :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

      Algselt postitas Viski Vaata postitust
      See atsetoon tundus jube fish ranka targa jutu kõrval. :D

      "Miks mina pean ennast paljaks võtma ?"


      <-- kägar, lõpp oligi videos kõige parem.

      Me: Hey, paul do you want vodka?
      Paul: Is it good?
      Me: Very Good

      Seda ka 10 korda kuulasin tra ja lendasin kägarasse. aga need rohkem inside huumorid :D

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

        Järjekordne viina video

        Comment

        • nalg
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 489

          #19
          Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

          ja jäigi value võtmata :D

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #20
            Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            6:29-6:35

            kümme korda vist rewindisin. :D
            Haha ma lasin ka krampi selle peale :D
            Vend küttis 50 c potti mingi 2 taala peaaegu :D

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #21
              Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

              plät. Tee korralik video ükskord :D Ei viitsi seda zoomi jama jälgida.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                SEAL ON 0 STRATEEEEEGIAT.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #23
                  Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                  Mind ei huvitagi kellegi teise pokkeristrateegia :D Ainult rikub mu mängu. Funni on vaja.

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #24
                    Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                    Okay we'll wait u, "davaj" xD

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #25
                      Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                      Okay we wait u, "davaj" xD
                      FYP mitte et ma inkas sitt olen aga imo ranka ytles nii

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #26
                        Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                        hahahaa, "miks ma paljas olema pean" :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                          Paul rsk! :D

                          EDIT: tra ja tal oli välismaa number ning ei tulnud selle pealegi, et ma võiks natukenegi vähem lobiseda temaga. Aga noh kui tonnane telefoniarve saabus siis hakkas juba koitma :P

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #28
                            Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust


                            <-- kägar, lõpp oligi videos kõige parem.

                            Me: Hey, paul do you want vodka?
                            Paul: Is it good?
                            Me: Very Good

                            Seda ka 10 korda kuulasin tra ja lendasin kägarasse. aga need rohkem inside huumorid :D

                            no profit ja inglise keelt sa ka ei oska.

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #29
                              Re: VIDEO: Atsetoon &amp; Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                              mingit profiiti vist ikka sai

                              imo puhas profit oli viin, miks ma paljas pean olema, ja pane ruttu mingi bet :D

                              Comment

                              Working...