VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)



    Enjoy!
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #3
      Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

      olete te ikka klounid kyll!

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #4
        Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

        jep, vastikud inimesed.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

          Zoom-in on päris häiriv.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

            yeah, kvaliteeti ja asju ärge üldse vaadake. Kunagi tuleb uus video, kui kainelt saame kokku :)

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

              võta maha zoom in ja renderda uuesti

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                Oks. teen seda.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #9
                  Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                  no kaua me ootame.. uploadi 2ra juba juna

                  vaatasin paar minti 2ra.. tektsi poolest oleks tahtnud edasi vaadata aga krdi video käis nii pinda et l2ks kinni

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                    Unustasin. Video on küll rendertatud ja zoom-in on maas aga ikkagi zoomib ta ära. On seda võimalik parandada või mitte?

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #11
                      Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                      oled kindel et zoom in maaz? need pead kõik sealt riba pealt 2ra kustutama...

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                        Saadan sulle tooriku?

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #13
                          Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                          no saada

                          Comment

                          • Viski
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 393

                            #14
                            Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                            See atsetoon tundus jube fish ranka targa jutu kõrval. :D

                            "Miks mina pean ennast paljaks võtma ?"

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #15
                              Re: VIDEO: Atsetoon & Ranka koomatamas (strateegia osa ei ole!)

                              Comment

                              Working...