NL50 6max (6 tables)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #16
    Re: NL50 6max (6 tables)

    Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
    Hea video. Nagu ka eelnevalt mainitud on hea, et seletad ka selliste suht standard kohtade juures - see aitab vaatajal pidevalt kaasa mõelda. Üldiselt solid, masinlikult sa ei lase, üritad ikka käe/range'i peale panna. Natuke võib-olla häiris see, et liiga palju oli stiili "ah...mai tea...callin ära, ohh...joppas või ohh...mis teha". Iga otsuse taga peaks ikka mingi konkreetne põhjendus olema, miks sa just nii teed (ehkki, nendin, vahest aitabki just see seletamatu gut-feeling). All-in-all, well done! Vaatasin ka PTR'i ja arvata on, et sa koguaeg niimoodi mõttega ei mängi ja enda peas otsuseid läbi ei mõtle, vaid lased emotsiooni pealt. Seega, proovi kogu aeg nii mängida, nagu teeksid videot :)
    exactly, seepärast üritangi mingi aeg veel teha.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #17
      Re: NL50 6max (6 tables)

      QJ call oli standard, arvestades stacke.
      Imo ei pea pocketitega kogu aeg 3 bettima, võib ka post nendega eduliselt mängida.
      Ja iso suuremalt ip. panid 4bb. Pane 5 või 6 isegi vahel.

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #18
        Re: NL50 6max (6 tables)

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        QJ call oli standard, arvestades stacke.
        Imo ei pea pocketitega kogu aeg 3 bettima, võib ka post nendega eduliselt mängida.
        Ja iso suuremalt ip. panid 4bb. Pane 5 või 6 isegi vahel.
        muidu olen 5-6 pannud, aga nüüd on tunduma hakanud, et keskmise käega folditakse regide poolt OOP ka 4 peale. Kuid kasutan ikka 5 ka, oleneb kui callimisaltid vastased peale mind on.

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #19
          Re: NL50 6max (6 tables)

          vaatasin kohe alguses donk pani lauast minema ja sa ytlesid et ei saa note kirjutada... stars jätab mehed m2llu ja kui võtad note lahtri lahti siis on k6ik need mehed seal loetelus kes su lauas on olnud.. seal saad selle fishi yles otsida ja note ilusti kirja panna

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #20
            Re: NL50 6max (6 tables)

            see JJ käsi oli imelik, probly oli fold õige, ja seal võis, ja oli vastas QQ+, ise oleksin samamoodi mänginud

            ei ole vaja sügava staki juures broke minna, eriti kui mängitud on nii, et vastane tahab, et sa pangas sees oleksid... ja asjad

            solid mäng ... 55 on mingi hull haige leht (eile hittis 4x mu vastu seti :D)

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #21
              Re: NL50 6max (6 tables)

              Sweet, polegi näinud, et selline teema siin.
              DL täies hoos.

              Kui on mingi raise ja call, siis ma ei näe mõtet PP-ga 3bettimiseks, tuimal setminel rohkem valuet pole?
              IP 3bet 3x+ 1bb - seda ei mõista, millest nii suur ?
              JJ-ga pre setmine nii suurte stackidega on täitsa 50/50 eks? Flopis foldiks samamoodi.
              43.ndal minutil TT-ga 3bet on käe blufiks pööramine? 4betile foldime ju niikuinii ära.
              Last edited by EestiMats; 05.08.10, 11:34.

              Comment

              Working...