NL50 6max (6 tables)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #1

    NL50 6max (6 tables)

    Pikkus 45 min. NL50 6max Starsis. Enjoy and criticize!

    Download link:
    #1 http://www.2shared.com/video/SH4HRj7A/Untitled.html
    #2 http://www.megaupload.com/?d=VNCNF1O1
    Last edited by jaagup17; 08.06.10, 20:41.
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: NL50 6max

    can't wait, dling.

    edit: mingi 10min vaadatud, UTG oled ikka megatight:O (ATs, KQ jne mucki sealt, see on küll üllatav)
    Last edited by KristjanLaas; 06.06.10, 17:18.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3
      Re: NL50 6max

      Ülihea video,1 - ma ei tea kas kõllides asi aga heli on kuidagi vaikne.

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #4
        Re: NL50 6max

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        can't wait, dling.

        edit: mingi 10min vaadatud, UTG oled ikka megatight:O (ATs, KQ jne mucki sealt, see on küll üllatav)
        Kui lauas on mitu agronoomi või korralikku 3beti regi, siis on 50/50 QK ATs avamine utg, nende vastu on lihtsalt rõve OOP mängida, samas see võib ka leak olla, proovin uurida natuke teiste regidega. Kui on ka siblimist palju, siis viskan ka mucki. Samas, kui mõni donk vms on lauas, siis kindel avang.

        Comment

        • ROTT RUUDI
          Grinder
          • Jun 2010
          • 520

          #5
          Re: NL50 6max (6 tables)

          Enam hullemasse kohta ei taha uploadida ? :)
          Mingi 3 uut lehte tuli lahti ja mul jooksis kõik kokku!

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: NL50 6max (6 tables)

            Minu meelest väga hea video. Eriti selles mõttes, et sa ei pea midagi enesestmõistetavaks, vaid pidevalt jutt jookseb, miks nii ja mida sa edasi kavatsed teha. Ladus selge jutt.

            Mängu on ka ilus vaadata, hästi palju vastaste mängimist ja oma table image jälgimist.

            edit: ainult et PTR ei toetanud seda muljet ...
            Last edited by nomerlot; 08.06.10, 14:11.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: NL50 6max (6 tables)

              Kas keegi palun kommenteeriks seda JJ kätt? :)

              Comment

              • jaagup17
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1090

                #8
                Re: NL50 6max (6 tables)

                PTR valetab päris palju. Samas olen normaalselt ka maha tiltanud, kui ikkagist korralikult plussis. Niiet ärge seda PTRi nii teravalt jälgige. Kuna mulle meeldib viriseda, siis mainin, et 2010 aasta olen 2.3k taala alla EV :)

                edit: 3/4 Supernova käes. Suure volüümi tõttu pole ka tulemused kõige hiilgavamad, kuid boonused kätte saades hakkan ilmselt kvaliteeti parandama tunduvalt.
                Last edited by jaagup17; 08.06.10, 14:26.

                Comment

                • Viski
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 393

                  #9
                  Re: NL50 6max (6 tables)

                  Hah, mul oli sama värk mis nomerlool. PTR'i vaadates oli üllatus, et whtthefck ? Aga ilmselge, et sa tead mida sa teed, ja noo .. jätka samas vaimus.

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #10
                    Re: NL50 6max (6 tables)

                    Mul see link ei tööta millegipärast...

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #11
                      Re: NL50 6max (6 tables)

                      Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
                      Mul see link ei tööta millegipärast...
                      sama

                      Comment

                      • jaagup17
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1090

                        #12
                        Re: NL50 6max (6 tables)

                        Kuhu soovitate veel upida?

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #13
                          Re: NL50 6max (6 tables)

                          megaupload

                          Comment

                          • jaagup17
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1090

                            #14
                            Re: NL50 6max (6 tables)

                            Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
                            megaupload
                            consider it done

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #15
                              Re: NL50 6max (6 tables)

                              Hea video. Nagu ka eelnevalt mainitud on hea, et seletad ka selliste suht standard kohtade juures - see aitab vaatajal pidevalt kaasa mõelda. Üldiselt solid, masinlikult sa ei lase, üritad ikka käe/range'i peale panna. Natuke võib-olla häiris see, et liiga palju oli stiili "ah...mai tea...callin ära, ohh...joppas või ohh...mis teha". Iga otsuse taga peaks ikka mingi konkreetne põhjendus olema, miks sa just nii teed (ehkki, nendin, vahest aitabki just see seletamatu gut-feeling). All-in-all, well done! Vaatasin ka PTR'i ja arvata on, et sa koguaeg niimoodi mõttega ei mängi ja enda peas otsuseid läbi ei mõtle, vaid lased emotsiooni pealt. Seega, proovi kogu aeg nii mängida, nagu teeksid videot :)

                              Comment

                              Working...