See suur et, Windows MediaPlayeriga ei kuule heli ja Winampiga ei näita pilti, oskab keegi lahendust pakkuda (peale selle, et vaata ühest pilti ja teisest kuula juttu :D)?
sesuhtes, et võtsin ka kamraade kuulda ning vaatsin video ära ning mis siin salata(?!?!) sain targemaks. Võiksid uue video teha, kus mingi 50 alles ja FT välja. Oleks kindlasti abiks turniiri mängimisel. ja muidu mängu kohta gee gee...
con, bluffida oleks natuke mõtekam 1/2 potist.See on piisavalt suur raise, et panna vastane foldima ja võitma pead sa kõigest 1/3 ajast et mängida breakeven.Pole mõtet visata kogu oma raha sisse.Pikas perspektiivis sa jääd miinusesse nii.
50% on piisav, sest vastane ei saa oddse, et callida näiteks oesd ja flush drawi ja kuid tal isegi on oddse, siis tal nii palju oute (mida ei juhtu just eriti tihti), et ta võib seal jätkata nii või naa, et 1kõik palju sa betid.Kui tahad valued saada siis betitakse rohkem näitkes 2/3 flopis jne.Ja sellega saad jällegi oma mängui huvitavamaks teha, oma mängu mixida.Kui mingi vend sind võtab vahele siis next time paned sama beti for value juba ning tal on missread ja lükkab nuppe.
Aga see on kõigest minu visioon asjast ja alati oleneb olukorrast.
OOP preflop bluff on siis vale liigutus,kui sa vahele jääd :)
Sry for offtopic.Aitab küll sellest jurast siin vist.
Comment