ESTPatricku Multitabling 1 of 3

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #76
    Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

    23 on liiga standard et postitada nõrka A-d on palju raskem hittida

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #77
      Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

      Millal uus osa tuleb ;D

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #78
        Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

        unustasin - läksin õlut jooma, seega homme, aga mai ole kindel kui pikk see kolmas osa sai, kardan et võib veits lühike olla, aga see selgub alles homme

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #79
          Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

          põhiline on selle m6nusa tuima h22lega mingi r2mpsflopi puhul: "Oo, nuts."

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #80
            Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

            Algselt postitas lebovend
            põhiline on selle m6nusa tuima h22lega mingi r2mpsflopi puhul: "Oo, nuts."
            proovin anda endast parima

            Comment

            Working...