ESTPatricku Multitabling 1 of 3

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #61
    Re: ESTPatricku Multitabling

    Kõige parem on sõna "tohman", võtsin ka enda sõnavarasse, kui väheke närvi lähen

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #62
      Re: ESTPatricku Multitabling

      Algselt postitas Tuul
      Kõige parem on sõna "tohman", võtsin ka enda sõnavarasse, kui väheke närvi lähen
      Jep, ise ka mõtlesin, et jube hästi kõlab, võtan samuti kasutusele, mitte ainult laudades vaid igapäevases elus. Kes ei meeldi ütlen kohe ausalt ära, et tohman oled.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #63
        Re: ESTPatricku Multitabling

        Algselt postitas Tigrano
        Jep, ise ka mõtlesin, et jube hästi kõlab, võtan samuti kasutusele, mitte ainult laudades vaid igapäevases elus. Kes ei meeldi ütlen kohe ausalt ära, et tohman oled.
        tohmaneid on väga palju

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #64
          Re: ESTPatricku Multitabling

          maatõugu tohman on veel parem. (c) by Mart Juur


          L.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #65
            Re: ESTPatricku Multitabling

            mind huvitab ikka üks lause mis sa ütlesid... "foldima ikka ei hakka.. foldimine on tohmanitele" või midagi sellist... kas see oli irooniaga öeldud või lihtsalt ei foldigi kui juba oled raha sisse pannud.. isegi kui tead et oled taga?

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #66
              Re: ESTPatricku Multitabling

              kui taga siis obv fold, ilmselt oli natuke irooniat tavalise regulari aadressil kes mängivad minujaoks natuke liiga igavat ja natuke liiga heade kätega ehk nad ei võta piisavalt tihti ette bluffimisvõimalusi täiesti pasaga , aga ma tihtilugu ei tea ise ka mida ma mõtlen - niiet kõike ära kodus järgi proovi

              Comment

              • AshrakWhite
                Grinder
                • Oct 2008
                • 666

                #67
                Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                vaatan ka su multitablet, mängisin täna 6 lauaga, jõuab järgi isegi nüüd :P "igav" pole aga jõuab, 6 lauaga oli vhaepeal küll tunne et iiiigaaaav.


                ahjaa, pähkleid näed ka igalpool, äge.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #68
                  Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                  Hea video - väga head kommentaarid. Aga lisaks ühe asja - NL10 poisid ärge eeskujuks seda võtke :). Nl200 on ikka mõtlevad mängijad kõik. Selliseid trikke Nl10 proovides hävib suht kiiresti.


                  IMO!


                  Ahjaa...eile proovisin Nl10 8 lauda. IGAV - 85% oli fold ja jõudsin telekat vaadata vahepeal :D

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #69
                    Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                    Olen 2 korda vaadanud ja vaatan veel 10 korda, eks siis annan korraliku tagasisidet. Su videodest on palju õppida. Mitte muidugi NL10 jaoks vaid tuleviku jaoks

                    Comment

                    • Kaitz20
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 289

                      #70
                      Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                      Klambril oli kaks videot üles pandud.
                      Kui see oli fläshis, siis esimese poole tunni kohta paar kommentaari:
                      - meeldivad Sinu 3-bet, eriti kui vastased ei suuda kohaneda ning foldivad liiga palju või callivad ja c/f flop.
                      - Kui callid väikseid 3-bet ip A9s, siis ma arvan, et peaksid flopist/turnist 2/3 beti tegema, et vastast foldima panna. Vaevalt, et tal kunagi paar on, kui ta flopist check ja turnist check.
                      - KK hand 3-bet call oop on ilmselt ok, kuigi ma oleks eelistanud väikest 4-bet. Mure lihtsalt selles, et seda on päris raske tasakaalustada bluffidega, et vastased calliksid viletsamate kaartidega. Kuid flopist on c/r. Board on drawy, ta callib/shove sind Qx käega maha ning kui tal juhtub olevat viletsam käsi, siis vaevalt et ta tulistab uuesti turnis õhuga.
                      Paistab, et peaksin ise FR laudadesse üle minema. Seal vastased ei ole nii agrod, kui 6-max omades.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #71
                        Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                        Küsimus: Sa kasutad päris palju minraise...oskad seletada miks see hea on ja kas tasuks seda rohkem kasutada? Panin tähele, et kasutad seda just spekulatiivsete käte juures.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #72
                          Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                          valesti panid tähele, kasutan seda tahtlikult pre-flop ainult Co ja button, sest ma saan SITAKS 3bette kui ma paneksin tavalise raise kuna mu steal % on veits kõrgem ja minraise pannes saan ma vastaste vastu suuremaid potte positsioonis mängida erinevate kätega, ja 3bettide callimine on matemaatiliselt igatpidi kasulik

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #73
                            Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                            Algselt postitas Kaitz20
                            Klambril oli kaks videot üles pandud.
                            Kui see oli fläshis, siis esimese poole tunni kohta paar kommentaari:
                            - meeldivad Sinu 3-bet, eriti kui vastased ei suuda kohaneda ning foldivad liiga palju või callivad ja c/f flop.
                            - Kui callid väikseid 3-bet ip A9s, siis ma arvan, et peaksid flopist/turnist 2/3 beti tegema, et vastast foldima panna. Vaevalt, et tal kunagi paar on, kui ta flopist check ja turnist check.
                            - KK hand 3-bet call oop on ilmselt ok, kuigi ma oleks eelistanud väikest 4-bet. Mure lihtsalt selles, et seda on päris raske tasakaalustada bluffidega, et vastased calliksid viletsamate kaartidega. Kuid flopist on c/r. Board on drawy, ta callib/shove sind Qx käega maha ning kui tal juhtub olevat viletsam käsi, siis vaevalt et ta tulistab uuesti turnis õhuga.
                            Paistab, et peaksin ise FR laudadesse üle minema. Seal vastased ei ole nii agrod, kui 6-max omades.
                            Ma arvan, et ESTPatricku stiili puhul võib Check check tähendada vastasel õhust kuni nutsini ;D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #74
                              Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              MP1 ($200)
                              MP2 ($200)
                              CO ($233.50)
                              äge tüüp (Button) ($222.40)
                              SB ($38)
                              BB ($200)
                              UTG ($501.75)
                              UTG+1 ($406)

                              Preflop: äge tüüp is Button with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
                              5 folds, äge tüüp raises to $4, 1 fold, BB raises to $26, äge tüüp calls $22

                              Flop: ($53) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                              BB bets $42, äge tüüp calls $42

                              Turn: ($137) 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
                              BB checks, äge tüüp bets $34, BB raises to $132 (All-In), äge tüüp calls $98

                              River: ($401) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $401 | Rake: $3

                              Results:
                              äge tüüp had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (three of a kind, sevens).
                              BB had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (three of a kind, sevens).
                              Outcome: äge tüüp won $398

                              kuna ta oli mind muserdama hakanud oma gay-lt suurte 3bettidega, siis võtsin julguse kokku ja mõtlesin et callin ta maha kui midagi hitin. Toimis, nõrk read oli et 3betib suited rämpusga mind, oli juba korra vahele jäänud kui BB aitas välja ükskord

                              Comment

                              • leits

                                #75
                                Re: ESTPatricku Multitabling 1 of 3

                                A7 comon dude, see ei vääri postitamis. 23o, 72o, J2o, siukest sitta o n vaja:D

                                Comment

                                Working...