ESTPatricku Multitabling 1 of 3

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #46
    Re: ESTPatricku Multitabling

    Algselt postitas Tigrano
    Nagu näha pokkerimängijatel ei kingita raha, selleks tuleb ikka vaeva ka näha. 500k kätt aastas ei tähenda, et sellega kõik piirduks, mängu analüüs, foorumites tuhnimine, raamatute lugemine jne Seega, kes tahab kunagi PRO-ks hakata, arvestage asi ei ole meelakkumine

    Siiski järgin koodeksit mitte üle 60h kuus mängida väljaarvatud erijuhud, see kuu tuli jube mänguisu peale ja ilmselt teen lausa 80h kokku. PUHKAMA PEAB

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #47
      Re: ESTPatricku Multitabling

      Algselt postitas RudiTurbo
      Päris hea video kvaliteet ning isegi suutsin päris hästi jälgida. Aga jah, roll on suur, siis on ikka hea biite võtta, NOH, SEEKORD LÄX NIIMOODI ;D Ning sedasi peaxki mõtlema :)
      Pokkerit tulebki mängida täpselt nii suure rolliga et KUNAGI ei mõtleks rahast kui panustad, minul on see x number, sinul v-o y, see on inimese küsimus. Aga alla 50 Buy-in suurematel levelitel on raske minu stiiliga mängida, arvestades et nädalas on suht standard mõned korrad 5-6 BI kaotada päevas ja korra paari kuu jooksul ka 12-15 buy-in downswinge kohata, samas on ka upswingid päris tihedad, sest kaart makstakse üldjuhul kinni - seetõttu on see stiil sobilik üsna tugeva närvikavaga inimestele, keda variatsioon ei koti

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #48
        Re: ESTPatricku Multitabling

        Algselt postitas kilu6
        12 table puhul tuleb juba päris palju huvitavaid käsi. Aga vaimusilmas kujutan ette nutsi - replayerist lastakse järjest ühe teema kohta käivaid sisulisi käsi 20 tk järjest, samal ajal ka natuke teeooriat, siis järgmine teema, jälle 20 kätt jne. Sestap panin 9 punkti.
        tee ettepanek, teema, limiidi kohta ja ma usun et oleks vägagi reaalne teha videosid nagu palutud, kasvõi 10 rankalt ja 10 kätt minult kui teema ja limiit peaks mõlemale sobima, tahes tahtmata on mängijate stiilid erinevad ja seetõttu igaüks ei ole iga teema jaoks kõige pädevam.

        TEE PAKKUMINE, kaotada ei ole sul midagi

        Comment

        • leits

          #49
          Re: ESTPatricku Multitabling

          tra imelik jutt sul juba .. vägijooke oled tarbind v

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #50
            Re: ESTPatricku Multitabling

            Estpatrick su signature on Jeff Dunhami showst võetud :P? AA is for quitters :D

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #51
              Re: ESTPatricku Multitabling

              Algselt postitas ESTPatrick
              TEE PAKKUMINE, kaotada ei ole sul midagi
              QQ, JJ, TT, AQ, AJ, KQ mängimine:
              a) OOP vs Position
              b) regularide vs donkide vastu.
              c) 3betting ja calling three bets nende kätega
              d) erinevad flopid
              e) eriline huvi muidugi käte vatu, mis kohtab vastas(t)e vastupanu

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #52
                Re: ESTPatricku Multitabling

                Algselt postitas Timpz
                Estpatrick su signature on Jeff Dunhami showst võetud :P? AA is for quitters :D
                obv

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #53
                  Re: ESTPatricku Multitabling

                  Üldse üks hea teema oleks: good laydowns. Raske teha, sest teise mehe kätt saab teada ainult siis, kui oli multiway pot.

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #54
                    Re: ESTPatricku Multitabling

                    Algselt postitas Tigrano
                    Nagu näha pokkerimängijatel ei kingita raha, selleks tuleb ikka vaeva ka näha. 500k kätt aastas ei tähenda, et sellega kõik piirduks, mängu analüüs, foorumites tuhnimine, raamatute lugemine jne Seega, kes tahab kunagi PRO-ks hakata, arvestage asi ei ole meelakkumine

                    minu elu on meelakkumine pigem, sest vaev on juba ammu tehtud ja nüüd o ainult raha kühveldamine kuni uuele levelile minek kus tuleb esimene kuu vähe rohkem vaeva näha ja siis hakkab räme biitimine pihta ja kahekordne sissetulek olemas

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: ESTPatricku Multitabling

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      minu elu on meelakkumine pigem, sest vaev on juba ammu tehtud ja nüüd o ainult raha kühveldamine kuni uuele levelile minek kus tuleb esimene kuu vähe rohkem vaeva näha ja siis hakkab räme biitimine pihta ja kahekordne sissetulek olemas
                      Hea lugeda, alguses vaev ja siis tasu, kõik klapib

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #56
                        Re: ESTPatricku Multitabling

                        jah

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #57
                          Re: ESTPatricku Multitabling

                          tegin ka täna ühe sessiooni 12 lauda ja cascade stiilis.. kuigi pole harjunud sellise tempoga..oli üllatuseks parim sessioon mitme kuu jooksul..

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #58
                            Re: ESTPatricku Multitabling

                            ma olen liiga lebo vend, ei suuda raamatuid lugeda :P


                            kogemusest tegutsen :D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #59
                              Re: ESTPatricku Multitabling

                              Algselt postitas farik666
                              tegin ka täna ühe sessiooni 12 lauda ja cascade stiilis.. kuigi pole harjunud sellise tempoga..oli üllatuseks parim sessioon mitme kuu jooksul..
                              kõik algab nii

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #60
                                Re: ESTPatricku Multitabling

                                EstPätri tungival soovil ka mõningad minu kommid:
                                *Video algas sealt, kus eelmine põhimõtteliselt lõppes. Coolerite üleelamine on sul muhe ja eeldatavalt siis ka õige. Milleks närvitseda. Rahulik tüüp.
                                *See tohmanite jutt oli cool. Samuti multitablingu mängimise otsustamine - stack + kaart + positsioon.
                                *25s oli kuld.
                                *J4-ga vs A4 oli huvitav.
                                *Lõpp oli kommertslik...:P

                                Millal järgmise paned?

                                PS! Soovilugu ka Sulle: http://www.youtube.com/watch?v=j95qC...eature=related

                                Nelj seminaris näeb.

                                Edu,
                                L.

                                Comment

                                Working...