Lühikäelised seiklused eurofishidega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #1

    Lühikäelised seiklused eurofishidega

    Seiklused starsi €NL25 6max laudades, heliga ja puha. Paluks siis kommentaare ka. (olgu öeldud et enda meelest oli suurim error muttidega, panin end gayraise peale raskesse olukorda, hiljem kommenteerin ka seda kätt.
    Pikkus ca. 45 minti, äktsõnit sai päris palju.

    Alla saab siit laadida(peaks parem reso olema): makz.planet.ee/NL25.mp4
    Last edited by makz; 29.03.10, 19:11.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

    Video on 6max!
    Tõmbasin ära, hakkasin vaatama ja leidsin, et mul ei tasu seda kommenteerima hakata :D

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #3
      Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      Video on 6max!
      Tõmbasin ära, hakkasin vaatama ja leidsin, et mul ei tasu seda kommenteerima hakata :D
      Why not, usun et mul päris palju leake sees
      Jajah, unustasin mainida, et tegu on 6maxiga.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

        Sest ise olen FR mees ja 6maxist tean samapalju kui kana pissimisest.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #5
          Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

          Tõmbasin ka alla, panin käima heli on klappidel põhjas ja ma ei kuule mitte midagi. No tere mina olen Magnus kuulsin sosinal, aga suurt mitte midagi muud. Kõllidega kuuleks küll, aga pole hetkel.

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #6
            Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

            Konverteerib praegu parema heliga, 30 minsa pärast on üleval.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #7
              Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

              Ma just mõtlesin,et mida ma teen...und pole ja no ei viitsi praegu sessi ka alustada.

              E:Mul hääl täitsa okidoki kõrvakatega.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #8
                Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

                vaatan ka hiljem täna. Kus mängid muidu? Ma olen nüüd nats starsis nl25 lasknud ja seal nitiarmee arvavad kõik, et nad durrid..

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #9
                  Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

                  Parem heli:




                  Mul kass tegi vahepeal liivakastis vigureid, vbla jäi mõni imelik sound peale seetõttu

                  vaatan ka hiljem täna. Kus mängid muidu? Ma olen nüüd nats starsis nl25 lasknud ja seal nitiarmee arvavad kõik, et nad durrid..
                  Starsi eurosektsioonis, $ lauad on shortstäkkereid täis minu meelest...fk that
                  Last edited by makz; 30.03.10, 11:48.

                  Comment

                  • tdx
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 768

                    #10
                    Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

                    vaatasin mingi esimesed 15 mintsa, tundus suht solid, aga kiskus igavaks.
                    järsku annad mingid timestampid mille kohta sul küsimusi on?

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #11
                      Re: Lühikäelised seiklused eurofishidega

                      Umm, ega mul eriti midagi ise öelda pole. Eeldan et midagi annaks ikka paremuse poole muuta, kuna ma pole varem oma short handed mängu sisuliselt kellegile näidanud.

                      Comment

                      Working...