Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

    Tegin ühe video kus mängin kokku 3 mängu sama vastasega 1 tabledes. Täitsa värske kraam niiet sooviks kriitikat ja õpetussõnu mida parandada, mida teisiti teha ning mida mitte üldse teha. Kokku kestab video 28 minutit ning on ~60Mb.





    edit: Tegemist ei ole õppevideoga
    Last edited by Provoker; 18.03.10, 21:46.
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

    jutuga ?

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

      ikka. Kuigi ma väga jutukas ei ole, aga tummfilmiga tegemist ei ole.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

        panin ka upload.ee sse üles laadima selle kuna praegune link ei toimi kogu aeg.

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #5
          Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

          Mängin samal tasemel ja olen samuti algaja aga äkki saad midagi kasu ka mu nõuandest.

          Buttonilt võid tõsta põhimõtteliselt Anytwo´ga aga range läheb kitsamaks sõltuvalt sellest, kui hea sa oled postflop, kui tihti vastane 3-betib, ning overal kogemused. Ehk siis standard on J2off, 52off, 72off, 32s foldida, mida Sa ka tegid. OOP callid sõltuvalt sellest siis kui tihti vastane raiseb. Limpijale paned otsa kaardidega, millega postflop mängus tunned ennast mugavalt, mul siis J10s+,77+,A9s+. Kui vastane raiseb enamus oma käsi, siis võib callida K7s+, suited connectorid, caperid 56+ 97s+. 3-betitakse standardina 99+ A10+ decivemise eesmärgil ka suited connectoreid nagu 87s+.

          Üks käsi:

          Hero Q7

          c-bet panustamine riverini

          Q;10;6;2;K

          Õigem oleks check/callida, sest K on scare card, mis vastast hittides annab talle su beti peale võimaluse sind raisida ja sa ei tea kas Su emand on good ja oled sunnitud pimesi maha viskama. Samuti saad sa valuet vastase river blufilt, või ta nõrgematelt paaridelt, mida ta siis võib panustada(kui on donk). River valuetamisega on sul rohkem kaotad kui võita, sest Sa saad tavaliselt calli või raisi tugevamalt käelt, lisaks võis vastane ka slowplayda.

          ¤¤¤

          Ühes käes oli flopil kaks üle kaarti ja sul oli air. C-betisid ja vastane callis. Juhul kui Sul turnil mingit semiblufi võimalust ei teki(eelistaks üldse check/foldida, vaadata mis river toob), siis second barrelit ei ole mõtet callingstationi vastu lasta. Kui vastane callis ühe beti, siis oli märgata, et järgmiste bettide peale ta enam kergelt maha ei pane.

          ps: nüüd vaatan veel video lõpuni

          A9

          c-bet riverini. Siin tee riveril blocking/value bet ming 200chipsi, mille ta nõrga käega calliks ja tugeva käega või bluffiga shoveks(callid nii kui nii). Vastase all-in riveril pannes saad calli tavaliselt vaid tugevamalt käelt.

          http://www.sitandgoplanet.com/satell...GE_System.html <<<---- siit saad ettekujutuse lõpumängust.
          Last edited by Tarq666; 19.03.10, 19:16.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #6
            Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

            Vaatan ka läbi millalgi.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

              Vaatasin läbi ja mu pea plahvatas. :-)
              Huvitav vastane oli muidu, homme kirjutan lähemalt.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Vaatasin läbi ja mu pea plahvatas. :-)
                Huvitav vastane oli muidu, homme kirjutan lähemalt.
                Nu ma tean, et mu mäng on kohutav, aga õnneks on osad vastased veelgi kohutavamad, niiet Be vast suudan ikka näidata.

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #9
                  Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                  Persse. :D Hakkasin juba kirjutama aga tõesti oli palju millest kirjutada.. Lihtsam vist teine video otsa teha, kus räägin sinu video taustal peale. Elame-näeme.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                    Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                    Persse. :D Hakkasin juba kirjutama aga tõesti oli palju millest kirjutada.. Lihtsam vist teine video otsa teha, kus räägin sinu video taustal peale. Elame-näeme.
                    Mul täpselt sama mõte tekkis, vaatab kuidas homme pohmakas on.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                      Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                      Persse. :D Hakkasin juba kirjutama aga tõesti oli palju millest kirjutada.. Lihtsam vist teine video otsa teha, kus räägin sinu video taustal peale. Elame-näeme.
                      See oleks küll väga lahe. Siis juba klassifitseeruks nn real life grinder instruktaasivideo katekooriasse. :P

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #12
                        Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                        Rahvas, kuhu jäävad siis videod. :(

                        Comment

                        • kukaoot
                          Räme Fish
                          • Oct 2010
                          • 2

                          #13
                          Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                          imo liiga palju kardad bettida ja peaksid preflop minu arust vähemalt 4BB panema.

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #14
                            Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                            Algselt postitas kukaoot Vaata postitust
                            ...ja peaksid preflop minu arust vähemalt 4BB panema.
                            "Why so much?" - A.Esfandiari

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #15
                              Re: Provoker HUSNG turbo 6+0,25$

                              Miks peaks pre-flop 4 panema? Ma ei pane näiteks peaegu mitte kunagi üle 3BB kuna väikeste blindidega jääb palju valuet saamata ja suurte blindidega võidakse 3bet shovemisega sind nii väga kergelt shortiks tõmmata.

                              Comment

                              Working...