Re: Rahapaja igavuse hetked NL25
Vaatasin natukene algust ja siis lõppu. Andektoodi kuulsin ära ja naerasin päris kõva häälega ning "püha püstol" väljend tõi ka irve näole.
See käsi mis sa lõpus näitasid (4-de set). Ütlesid, et väga halvasti mängitud, kuidas sa teistmoodi siis oleksid seda mänginud?
edit: ärme siin arvesta muidugi 44 PF UTG-lt openlimpimist :D
Vaatasin natukene algust ja siis lõppu. Andektoodi kuulsin ära ja naerasin päris kõva häälega ning "püha püstol" väljend tõi ka irve näole.
See käsi mis sa lõpus näitasid (4-de set). Ütlesid, et väga halvasti mängitud, kuidas sa teistmoodi siis oleksid seda mänginud?
edit: ärme siin arvesta muidugi 44 PF UTG-lt openlimpimist :D
Comment