ISassI 10NL Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #16
    Re: ISassI 10NL Stars

    sa pidasid silmas kui sina oled ala btn ja mingi ss on blindil? siis obv ju minraise? v ma ei saa aru, mida sa silmas pead enda postitusega ..

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #17
      Re: ISassI 10NL Stars

      No rohkem oli see sellena mõeldud, et minu arust ka madalamal kui nl50 on vaja mõelda kas panna 2bb, 3bb või 4bb stealides. SB vs BB lükkan alati 3bb, 4bb näib seal rahapõletamisena. Peame niikuinii OOP mängima kui ta callib ja seega saame poti võimalikult madalal hoida oma nõrga käega.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #18
        Re: ISassI 10NL Stars

        ammm...kui blindil on adekvaatne shortstacker siis ta shoveb enamasti su steali peale suht laia rangega milleks on any broadway/any pocket ning vahel isegi sc. Olenevalt sinu enda imagest lauas. Seega on vahe päris suur kas varastada 2bb või 4bb kui enamasti sa shove ära ei calli va kui sul muidugi käsi on.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #19
          Re: ISassI 10NL Stars

          No kui SS siis obv minraise. Adekvaatse SS vastu teen ka käega antud olukorras 2bb tõste, et ta lightilt shovema panna.

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #20
            Re: ISassI 10NL Stars

            liiga tight mäng minuarust , näiteks KTs cutoffilt ja kõik sinuni foldinud ning sa viskad minema?

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #21
              Re: ISassI 10NL Stars

              liiga tight mäng minuarust , näiteks KTs cutoffilt ja kõik sinuni foldinud ning sa viskad minema?
              +1

              Comment

              Working...