Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

    Tarmonator nl25

    no vaadake, tegin selle küll ühele inimesele oma mängu näitamiseks, aga vaadake siis teised ka. ei ole kõige õnnestunum video ja kohati oli ähmi palju.
    a noh kui kellegil igav, siis võib pilgu peale visata. mingit strateegiat ärge sealt oodake. standard fishi sess.
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #2
    Re: Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

      Oli nii hea heli või? 8)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

        heli veidi krabises, kuid ei miskit hullu.
        mulle see video pigem meeldis. vb sellest, et olen ise ka harjunud stack laotuses mängima ja kui aktsiooniks läheb, siis kas laud ülesse , alla või siis diagonaalis. kõige parem ülevaade.
        jutt oli sul arukas ning suhteliselt naljakas oli kuulda, et sa sama pessimist kui mina :D. tilti lähed ka suht samade asjade peale.
        vb sa veidi vähe mängid LP-lt käsi, muus osas ei oskagi midagi kosta. ise olen samamoodi hädas donkbettijatega, kes betivad pool potti kuni pott. tavaline laks, et ma AK-ga, AQ-ga, AJ-ga missin flopi ja siis vend lajatab mulle poti ette. 20BB stackiga mehe panen tavaliselt allinni, kuif fullstacker suureltdonkbettija vastu ei oska ka mina mängida ilma käeta.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

          ja kes vaatavad palun kommenteerida TT ja KK käsi.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

            Hakkaisn vaatama, tra mind ajas nii tilti, et need lauad edasi tagasi kargavad .. ei suuda vaadata . :/

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #7
              Re: Tarmonator aka Fish aka Donk @ nl25

              ära muretse, ma olen tähele pannud, et Tarmod eriti ei biiidigi pokkerit

              Comment

              Working...