NL10 video.
Taaskord esimene katse, ei viitsi ranka kombel ideaalsuse poole pyyelda.
Tagantj2rgi vaadates olen way too NIT, isegi FRi kohta oleks nit.
AGA samas enda vabanduseks toon selle, et tegemist on microlimitiga,
seega ei tasuga v2ga palju ette kujutada ning stealida.
Enjoy ja kindlasti tulistage tagasiside.
Taaskord esimene katse, ei viitsi ranka kombel ideaalsuse poole pyyelda.
Tagantj2rgi vaadates olen way too NIT, isegi FRi kohta oleks nit.
AGA samas enda vabanduseks toon selle, et tegemist on microlimitiga,
seega ei tasuga v2ga palju ette kujutada ning stealida.
Enjoy ja kindlasti tulistage tagasiside.
TC
Comment