NL50 @ FTP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #1

    NL50 @ FTP

    Esimene video, mis pole tehtud ainult enda tarbeks. Vigu on ikka sees nagu videot tehes tavaliselt juhtub.

    http://www.screencast.com/t/M2JjNTU4ODUt <- 2GB on bandwidth limit nii, et kui keegi saab uploadige kuskile paremasse kohta.

    *Tegemist pole minu FTP kasutajaga*

    Video pikkus on 1:11

    Kõige esimesena proovisin teha 4 tunnise sessi videot, aga seal hakkas rääkimine väga segama viimase 2 tunni jooksul. Keel oli jumala sõlmes ja mängimisest ei tulnud midagi välja.

    Järgmine plaan on teha 100% VPIP video.
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #2
    Re: NL50 @ FTP

    Uus link:

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: NL50 @ FTP

      Algselt postitas Firzen
      mul tuleb selline kiri :

      The file you are trying to access is temporarily unavailable.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: NL50 @ FTP

        Kas Firzen on hea mängija, ma mõtlen, et kas sellest videost saab õppida?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL50 @ FTP

          Algselt postitas levis
          Kas Firzen on hea mängija, ma mõtlen, et kas sellest videost saab õppida?
          Vaata videot, siis saad teada.

          Comment

          • Firzen
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #6
            Re: NL50 @ FTP

            Algselt postitas levis
            Kas Firzen on hea mängija, ma mõtlen, et kas sellest videost saab õppida?
            wat?

            Ja minul pole küll mingeid probleeme selle lehe avamisega. Kas kellelgi veel ei avane?

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #7
              Re: NL50 @ FTP

              Minul näitab küll.
              mis wat?

              100% VPIP NL50 peal?
              ;D

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: NL50 @ FTP

                Algselt postitas levis
                Minul näitab küll.
                mis wat?

                100% VPIP NL50 peal?
                ;D
                Haha. ei. siiski mingi NL20 või NL10.

                Igast videost on midagi õppida, kasvõi seda, kuidas mitte mängida.

                Comment

                • H2O
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 362

                  #9
                  Re: NL50 @ FTP

                  Algselt postitas Firzen
                  Igast videost on midagi õppida, kasvõi seda, kuidas mitte mängida.
                  +1

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #10
                    Re: NL50 @ FTP

                    VPIP 100% saab võib-olla üsna valutult teha kui pidevalt laudu vahetada. Aga kui ühtedes laudades pikemalt VPIP 100% tulistada, siis seda nalja tahaks küll oma silmaga näha. Samas eks NL10 peal ikka ekslevad vahel sellised VPIP 80 tüübid, aga ega nad ei võida ja 80 pole ka 100.

                    (nokib nina, vaatab H2O avatari ja üritab midagi õppida)

                    Comment

                    • silku108
                      Julm Donk
                      • Mar 2009
                      • 90

                      #11
                      Re: NL50 @ FTP

                      6-max või FR?

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #12
                        Re: NL50 @ FTP

                        Algselt postitas silku108
                        6-max või FR?
                        FR

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #13
                          Re: NL50 @ FTP

                          Algselt postitas silku108
                          6-max või FR?
                          Väga vabandan. Unustasin selle "väikse" detaili ära märkida.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #14
                            Re: NL50 @ FTP

                            Video väga meeldis,jutt arusaadav ja asjalik,õpetussõnu ja nõkse tuli juurde ja ka kaardi jooks oli selline norm,lõpupoole maksti ilusti setid ka kinni(Y) Vid lõpus sain aru et sa lased kuskil kõrgemal levelil muidu,et mis su main NL on?

                            Comment

                            • JohnnyDolce
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2009
                              • 454

                              #15
                              Re: NL50 @ FTP

                              Meeldis, rääkimine oli rahulik - ei olnud tilt monkey närvitsemist ega roppusi. Polnud just palju huvitavaid situatsioone, aga usun, et vaataks ka järgmise video ära.

                              Comment

                              Working...