Mõtlesin, et teeks kah ühe video, kuna see nii popiks muutunud :D
Igastahes, tegu siis Matrix SnG-ga.
video ilma mölata, kuna mul puudub mic.
Igastahes, kes viitsib tõmmata ja vaadata, need võiksid ka analüüsida mu mängu natuke.
Tuua välja vigu, suuri ja ka väikeseid, kuna neid nagu sigu.
Oootan igasugust tagasi sidet oma mängu kohta.
Eriti Rankalt :D
Igastahes, tegu siis Matrix SnG-ga.
video ilma mölata, kuna mul puudub mic.
Igastahes, kes viitsib tõmmata ja vaadata, need võiksid ka analüüsida mu mängu natuke.
Tuua välja vigu, suuri ja ka väikeseid, kuna neid nagu sigu.
Oootan igasugust tagasi sidet oma mängu kohta.
Eriti Rankalt :D
Comment