NL600 HU video

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #16
    Re: NL600 HU video

    55 oleks foldinud, seekord läks hästi.
    Viimane AK oleks leidnud foldi isegi, väga julge käik all-ini.

    Aga iseenesest polnud vigagi, egas ma suurem HU asjapulk ei ole, aga tundus hea.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: NL600 HU video

      Algselt postitas H2O
      55 oleks foldinud, seekord läks hästi.
      Viimane AK oleks leidnud foldi isegi, väga julge käik all-ini.

      Aga iseenesest polnud vigagi, egas ma suurem HU asjapulk ei ole, aga tundus hea.
      Ei, isegi 200BB deep ei foldita AK-d preflop HU-s (üliharvadel juhtudel vb ainult).

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #18
        Re: NL600 HU video

        Algselt postitas H2O
        Viimane AK oleks leidnud foldi isegi, väga julge käik all-ini.

        Aga iseenesest polnud vigagi, egas ma suurem HU asjapulk ei ole, aga tundus hea.
        täpselt nagu sa ütlesid, et hu asjapulk sa pole. Selle peale ütleks nagu codecci juba ütles, et AK on nuts hu-s ja see käsi on instaallain.

        Comment

        Working...