Re: NL600 HU video
55 oleks foldinud, seekord läks hästi.
Viimane AK oleks leidnud foldi isegi, väga julge käik all-ini.
Aga iseenesest polnud vigagi, egas ma suurem HU asjapulk ei ole, aga tundus hea.
55 oleks foldinud, seekord läks hästi.
Viimane AK oleks leidnud foldi isegi, väga julge käik all-ini.
Aga iseenesest polnud vigagi, egas ma suurem HU asjapulk ei ole, aga tundus hea.

Comment