NL600 HU video

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #1

    NL600 HU video

    Algaja HU mängija soovib kogenumate kommentaare.



    NL600 HU. Kokku 18min.

    NB- häält ei ole!

    Eriti paluks kommentaare järgnevate käte kohta:
    1) 55 @ 03:00
    2) 99 @ 08:00
    3) 76s @ 09:50
    4) KTo @ 11:50
    5) 98o @12:55
    6) A7o @ 13:25
    7) A9o @ 15:00
    8 ) Ako @ 16:45

    Statsid on tigrano copyright, mõeldud küll FR aga pole ära vahetanud

    VPIP/PFR/Agr/Hands
    Flop cbet/ fold to flop cbet/ turn cbet /fold to turn cbet
    steal/ fold to steal/ 3b/ fold to 3b/ 4b
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: NL600 HU video

    Ma ise HU ei mängi, aga kommenteeriksin küll... :P

    99-ga flopis 70 visata, siis vastane peab foldima 37%+ juhtudel.
    Arvan, et piisavalt tihti vastane foldib seal KTx flopis c-bet peale, aga kui checkime, siis liialt harva vastane checkib järgi, et saaksime järgmisel tänaval poti omale röövida.

    Aga kui ma mängiksin HU, siis flopis donkbetiksin hästi palju.

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #3
      Re: NL600 HU video

      ma pole küll videot vaadand veel, aga miks häätl ei ole? imo see annab ikka kõvasti videole juurde.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL600 HU video

        Samahästi võiksid ju lihtsalt hand history postitada oma sessist.. See sama ju, kui hääleta video IMO.

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #5
          Re: NL600 HU video

          Algselt postitas ranka
          Samahästi võiksid ju lihtsalt hand history postitada oma sessist.. See sama ju, kui hääleta video IMO.
          Ongi sama.
          Küsin nõu ju, mitte ei teinud õppevideot.
          Või peaks alati seda tegema ainult HH vormis?
          Aga häält polnud põhiliselt selle pärast, et pole viitsinud mici hankida.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL600 HU video

            Algselt postitas kilu6
            Ongi sama.
            Küsin nõu ju, mitte ei teinud õppevideot.
            Või peaks alati seda tegema ainult HH vormis?
            Aga häält polnud põhiliselt selle pärast, et pole viitsinud mici hankida.
            IMO session reviewna on parem, sest mõttetud käed saab kiirelt mööda lasta. HU-s nii ei häiri, sest fold tähendab insta uut kätt, suuremas lauas oleks küll tüütu.

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: NL600 HU video

              1) floldiks pre, annaks respekti kuna villiani esimene 3bet. As played mängiks samamoodi.
              2) Kindlasti cbet saad veidi inffi kuidas villian 3bet pottides käitub ja board on ka lihtsalt nii kuiv
              3) Wp
              4) Kui ta on regular, siis mulle see c/r meeldib. Ja esimest korda sellises kohas c/r-des antakse sulle peaaegu alati respekti.
              5)Teeks suurema cbeti
              6)fold pre
              7)cbeti pole flopis mõtet teha ja..
              8)Standard.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: NL600 HU video

                Algselt postitas levis
                Aga kui ma mängiksin HU, siis flopis donkbetiksin hästi palju.
                miks? ma ei donkbeti kunagi pmst, aint siis kui vastane super passive

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #9
                  Re: NL600 HU video

                  Algselt postitas Codecci
                  miks? ma ei donkbeti kunagi pmst, aint siis kui vastane super passive
                  Ma vist liialdasin, et "HÄSTI PALJU" 8)
                  Eks ikka c/r ja c/f tuleb ka teha, samas huvitav käik on c/c ja turnis donkbet, mis vahel võib vägagi tulus olla.. .. kuigi ma ei tea kah, sest ma HU ei mängi.

                  Ma küsiksin vastu nii....
                  Kas eelistaksid mängida vastasega, kes kunagi ei donkbeti või vastasega, kes teatud % juhtudel donkbetib (nii õhuga kui marginaalse või väga tugeva käega) ja mingi % juhtudel siis c/f ; c/c või c/r ? Teades, et mõlemad vastased on mänguliselt võrdselt head, aga strateegia on veidi erinev.




                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: NL600 HU video

                    mitu inimest siin foorumis beatib NL600 HUi?

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #11
                      Re: NL600 HU video

                      Algselt postitas variatsioon
                      mitu inimest siin foorumis beatib NL600 HUi?
                      Retooriline küsimus?
                      Sõltub kuidas sobivaid vastaseid oskab leida.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL600 HU video

                        Algselt postitas levis
                        Retooriline küsimus?
                        Sõltub kuidas sobivaid vastaseid oskab leida.
                        Arvan, et sul on õigus. Väga vabalt võib 50NL HU-d biitiv mängija võita 1000NL HU-s, kui ta leiab õigeid fishe. Sest 1000NL fishid ei erine teinekord üldse 50NL fishidest.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #13
                          Re: NL600 HU video

                          1) 55 @ 03:00 fold pre
                          2) 99 @ 08:00 cbet/fold
                          3) 76s @ 09:50 fold pre
                          4) KTo @ 11:50 ei mäleta seda kätt
                          5) 98o @12:55 call pre. ta just reloadis ja never ei foldi 3betile
                          6) A7o @ 13:25 see on se, kus sa callisid 3beti? fold pre
                          7) A9o @ 15:00 call pre
                          8 ) Ako @ 16:45 standard

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #14
                            Re: NL600 HU video

                            opppppaaaaa mis pot lõpus tuli :D õhtul jooma? :D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: NL600 HU video

                              Sessi algul võiks imidžile rohkem rõhku panna, 3bettida olenemata käest.

                              1) 55 - fold preflop.

                              05:50 open-foldid 78o, wtf ???

                              2) 99 - cbet 1/2 pot.

                              3) 76s - call tundub halvim variant... 4bet või fold. Betid 3bet pottides tee täpselt 1/2 pot kui eff. stacks 100BB ja alla.

                              4) KTo - check-raiseks vähemalt 3x, turni check-shoveks.

                              5) 98o - mulle meeldib.

                              6) A7o - miks callid preflop? Call halvim variant imo. Fold > 4bet > call.

                              7) A9o - ei ole hea käsi 3bettimiseks, flatcalli.

                              8 ) AKo - standard.

                              Comment

                              Working...