Midagi päris algusest - NL/PL2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #1

    Midagi päris algusest - NL/PL2

    Tegin siis lubatud video ära.
    Tegemist siis NL/PL2, nagu pealkirigi ütleb.
    Andke andeks mõned mu keelevääratused ning tagasisidet tahaks ka.
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #2
    Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

    ei avane ??? ainult hääl, taust must

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #3
      Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #4
        Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

        BSPlayeriga töötab mul ilusti

        vbl sul mingi codec puudu?

        Comment

        • Sonsu
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 83

          #5
          Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

          kuidas seda näha saab? :P Peab alla tõmbama või .... ja kuidas alla tõmmata saab? Save Link As siin ei toimi.

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #6
            Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

            Mine lehele ja seal pead sisestama need tähed mis näidatud on...ja siis tõmba alla. See mingi 300MB=33min

            Comment

            • Sonsu
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 83

              #7
              Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

              ok. sain aru ja juba laeb.

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #8
                Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

                Terv,
                Viskasin ka pilgu peale, media playeriga tööle ei saanud a see vlc (link üleval) toimib. Krt need soundid häirivad jubedalt :)
                Paar kommi siis ka:
                AQ kohe algusest, kui väga nit ei ole raiseja siis ikka callin ära,
                5Q BB pealt kui bettisid kõik tänavad kahe vastase vastu oli küll fail ;D oop madala kikkeriga niimoodi pushida, harva kui nad foldima saad..
                AQs flop K ja bb gaybett flopil tuleks küll üle tõsta ja ootaks foldi, kui callib siis rohkem ei panustaks/calliks
                99 pocket ja 5bb raise võiks callida ikka kui raiseja ise väga shorti ei ole
                KTs imo ei ole piisavalt head kaardid isoleerimiseks kui selja taga veel kaks meest(ma ei usu et see Ranka tabeli range ka on :) samade kaartidega võid proovida kui oled button ja ees 1limpi max
                A7s esimesena pole mõtet limpida kui raise peale foldid(ranka tabel)
                24s co pealt limbid, ees limpareid ei ole ja sul late pos siis see insta raise ja cbet kui tahad sellistega kindlasti mängida?? limpida pole kindlasti mõtet. edit:1 limp ikka oli, üldiselt pole mõtet vist
                Standard raise microdes 4bb, panid päris tihti 3bb

                Edu laudades!





                Comment

                • Sonsu
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 83

                  #9
                  Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

                  Sain ka nüüd video kätta, aga suht võimatu vaadata, kune seed hääled häirivad jubedalt. Ei suutnud jälgida. Soovitan uue teha, siis ehk saad rohkem tagasisidet, kuna vaevalt, et paljud neid helisid kannatavad, mis käivad kõvasti üle sinu hääle.

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #10
                    Re: Midagi päris algusest - NL/PL2

                    Oli jah mingi jama selle häälega. Üritasin seda timmida aga ei saanud kuidagi...ei oska öelda ka miks need arvuti helid nii kõvasti olid. eks järgmine kord ole juba targem. Tõmbasin helitugevust enda arvutis maha siis oli enamvähem kuulata

                    Comment

                    Working...