Tegin siis lubatud video ära.
Tegemist siis NL/PL2, nagu pealkirigi ütleb.
Andke andeks mõned mu keelevääratused ning tagasisidet tahaks ka.
Tegemist siis NL/PL2, nagu pealkirigi ütleb.
Andke andeks mõned mu keelevääratused ning tagasisidet tahaks ka.
Comment