2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

    Fail olemas ja asub aadressil: http://arion.pri.ee/videos/hotcocaco...ntee_1koht.wmv

    NB: Faili downloadimisel parem click lingil ja "Save Link As" või "Save Target As"




    Fail on mingi 45 MB, tõmmake alla ja kommenteerige :). Nats krabiseb heli, aga ma ei kujuta ette, mis see olla võib :S.
    Finaallaud kestis 42minutit.
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #2
    Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

    mulle millegipärast jõudis see kohale .asx laiendiga.
    muutsin käsitsi wmv-ks ja oli ok - lihtsalt igaks juhuks kirjutan kui kellegil peaks mingi segadus tekkima.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

      tõmban

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

        hmm...huvitav...huvitav, loodan, et see mingi mini-bug vms :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

          minul on küll *.avi

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

            Ei saa ligi sellele enam :-[

            "This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

            This limit is reached.

            To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information."

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

              Mul (ja klambril ka vist) fail downloaditud, võin panna too oma serverisse üles, kui hotcocacola käest loa saan.

              Irwwww.. Ja viiendal minutil tahtsin laua alla lennata, kui J6 vend sai AA vastu turni flushdraw :)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

                Error

                This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

                This limit is reached.





                NO KURAT :D - kohe lähen tööle ja siis uploadin mujale. Kõik head asjad on ikka ära ke*itud :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

                  jap, luba saadud :), pane jah sinna

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

                    Algselt postitas hotcocacola
                    jap, luba saadud :), pane jah sinna
                    panin uploadima

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

                      Fail olemas ja asub aadressil: http://arion.pri.ee/videos/hotcocaco...ntee_1koht.wmv

                      NB: Faili downloadimisel parem click lingil ja "Save Link As" või "Save Target As"

                      Hotcocoaola, võid lingi ka oma originaal postituses ära parandada.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)
                        • Video läbi ja minu mõtted:
                          • Kasuta 4 color decki!
                          • sellises turniiri faasis ja selliste stackidega raise vähem - openminraise oleks hea. SB-lt raise to 2.5xBB
                          • ATs kohe video alguse - ma raiseks PF
                          • AQ turna lõpus, kui kutt 77-ega raises 40k, ma lükkaks preflop allin
                          • AK-ga miks open-raisesid 10k-se blindi juures 75k? Ma paneks seal ca 25k
                          • HU-s ära limbi buttonilt ilma historyta ja kahjuks turniiridel selliste blindide/stackide juures pole histort peaaegu mitte kunagi
                          • Video keskel A5-ega tegid miskeid imelikke minbette turnil ja riveril; see minule ei üldse ei meeldinud



                          Muidu hea töö ja õnnitlused võidud puhul! Rohkem finaal laudu! Ka mina proovisin kord 6.5k$ finaali lindile saada aga suutsin kahe käega kõik vussi keerata :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

                          need käed mis ette loetlesid olidki sellised keerulised aga noh, ÕNNEKS läks kõik hästi :)
                          tänx ranka, et uppisid !

                          btw, ma olen üritanud 4 colorit kasutada, aga no ma ei tea, nii raske on harjuda, lihtsalt ei suuda :S:D, silmeest on ultra kirju :P

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

                            Haha, sa räägid nagu mingi kommentaator ;D

                            *ATs oli raise jah.
                            *Jahlov on openminraisenud UTG-lt mitu korda, saad BB-l 4:1 pot-oddsid, ehk 20% pead võitma selle otsusega. Mingid A7s jne võiksid seal callida.
                            *Raised tee iga käega sama suured - videos tegid heade kätega suuremad raised, kui halvemate kätega.
                            *Raised tee väiksemad - selle staadiumi standard on 2-3XBB
                            *Järgmine kord ootaks rohkem süvenemist teooriasse sa igavene kommentaator :D
                            *Proovi kasutada buttonit rohkem ja üritada mõni käsi stealida ka.


                            Möla oli kuldne ja ägiseda sai :D
                            Muidu palju õnne, well played üldiselt. Millal pidu on? 8)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)

                              Algselt postitas lenC
                              Haha, sa räägid nagu mingi kommentaator ;D

                              *ATs oli raise jah.
                              *Jahlov on openminraisenud UTG-lt mitu korda, saad BB-l 4:1 pot-oddsid, ehk 20% pead võitma selle otsusega. Mingid A7s jne võiksid seal callida.
                              Pool tundi veel vaadata
                              Selle A7s käe unustasin ära ja tahtsin täpselt sama kommi öelda. Võta see flop!!

                              Comment

                              Working...