NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

    Algselt postitas hotcocacola
    jarlop, kes sulle putru pakkus? sina võid heameelega naxerbustolanderigaiga ühte põldu jagada...tõenäoliselt lähitulevikus jagad kah.
    siinkohal on mul eriline arvamus sinu kohta ja kohe kindlasti ma ei hakka seda siin kirjutama :)


    taavik, ma tänan tagasiside eest. Olen ammu öelnud (isegi videotes), et paljud võis öelda, mis valesti teen, kui teen. Ja minuarust sa oled ainuke, kes selle lõpuks välja ytles. :)
    Ma ei peagi end mingiks staariks.
    Ka 2+2s öeldi, et ma ei biidi nl200 mängu, kuna seal teen halba mängu. Aga noh, nagu ytlesin, tulin käppelt nl100sse tagasi.
    Ja obv et kui ei proovi, ei saa kunagi teada...kas keegi vaidleb sellele vastu?! Ma arvan et mitte :)

    Mis puutub hudi layouti, siis reaalselt on mul seal vaid need, mis vaja. Kui midagi muud vaja, siis vaatan järgi. Sest pean enda mälu piisavalt heaks, et teada kuidas keegi mängib (just nl100s). Küll aga seal leidub rohkelt uusi mängijaid...nende vastu nats keeruline.

    Regularid...jep...kuid suur vahe on NL100 ja NL200 regularidel.

    Aga palun :P, öelge veel midagi, kui soovi on.
    Sest ainult tagasiside põhjal saab mängu muuta


    tänan veelkord taavit
    Minu arvates hea mängija tänab teist mängijat kriitika eest - olgu see õige või vale ja kasutab seda infot enda kasuks ära, mitte ei hakka e-peenise suurust võrdlema.

    Comment

    • 2ssapaar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 423

      #32
      Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

      KQs käsi blind vs blind Q88 flopil ei saa foldida 3-bet potis. Ta võis igasuguse pasaga seal shove'ida alates TT kuni 76dd. Paneks hea meelega rahad sisse.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #33
        Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

        aga ma ju tänasingi taavit :)
        ta on kindlasti kordades kauem olnud nl100-nl200s ja igasugust õpetust tuleks võtta kullahinnaga

        Comment

        • arvamusliider
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 183

          #34
          Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

          Selge see, et kuumkoka ei piidi oma mänguga PS microtki, aga vähemalt kuni 01.01.10 on tal võimalik Pacificu überfishe lüpsta.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

            keda kotib?!?!
            Küsin sult veel, kas mind kotib see, et ma ei beadi PS microlimiiti? ma pole pm seal kunagi mänginud va plo. Seega sa ei saa seda kohe kindlasti arvata. Mis sa tahad öelda, et mängijad kes beadivad mängu mujal kui PS, on sitad ja Pokerstarsis mängides oleksid nad kohe kaotavad mängijad? Mis faken ego sul on.... ??? :o
            Ma arvan, et sina oled küll viimane, kes tuleb ütlema kus võrgustikus mängida. Ma arvan, et igaüks valib sellise toa, mis talle kõige rohkem meeldib.
            hasartmänguseadusest sa ka muffigi ei tea, seega ära aja suust sitta

            kui sa ise nii võll oled, siis tule pacificusse ja näita 100 000 käelisel samplil tugev profit....ja ära hakka mulle rääkima, et "mmm seal ei saa cascade modes mängida 65309nel laual korraga ning soft crashib"

            Comment

            • arvamusliider
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 183

              #36
              Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

              Tegelikult tahtsin sind kiita, et oled leidnud väga õige toa, kus saab kesise mänguoskusega korraliku tulu toota.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                Algselt postitas hotcocacola

                kui sa ise nii võll oled, siis tule pacificusse ja näita 100 000 käelisel samplil tugev profit....ja ära hakka mulle rääkima, et "mmm seal ei saa cascade modes mängida 65309nel laual korraga ning soft crashib"

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                  mina ennast sitaks mängijaks ei pea...
                  anna sitale mängijale 70$ne bankroll pacificusse (märtsis) ja ma tahaks näha, et roll oleks ca 9000$ peal (septembriks).
                  seal hulgas kantakse ca 3k$ eest plekki välja

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #39
                    Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                    Algselt postitas hotcocacola
                    mina ennast sitaks mängijaks ei pea...
                    anna sitale mängijale 70$ne bankroll pacificusse (märtsis) ja ma tahaks näha, et roll oleks ca 9000$ peal (septembriks).
                    seal hulgas kantakse ca 3k$ eest plekki välja
                    see on küll fakt ja ei kuulu edasikaebamisle.

                    minu poolt respekt

                    Comment

                    • kondveik
                      Julm Donk
                      • Apr 2009
                      • 35

                      #40
                      Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                      Kell 3 öösel just jõudsin selle video 48min punkti ning QK hand oli nagu äratus hetkel :D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #41
                        Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                        minu poolt ka sulle retsept 10k kuu eest. tõsiselt. väga vähesed suudavad seda. ja mul on pohhui, oli see hiiter või piiter. savi. tehtud see on.
                        ja kui coca käsi ülesse paneb, siis ju taavik ja muud targad võiksid anda siis tagasisidet rohkem. hea muidugi, et taavik lühidalt ütles, kus coca eksib. rspect.
                        aga nagu pokkeriguru krayze ütles, kui võidad, siis ju pole vaja midagi muuta.
                        edu sulle
                        ja poisid davaite zõt druzno. ok.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #42
                          Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                          Algselt postitas pikk28
                          minu poolt ka sulle retsept 10k kuu eest. tõsiselt. väga vähesed suudavad seda. ja mul on pohhui, oli see hiiter või piiter. savi. tehtud see on.
                          ja kui coca käsi ülesse paneb, siis ju taavik ja muud targad võiksid anda siis tagasisidet rohkem. hea muidugi, et taavik lühidalt ütles, kus coca eksib. rspect.
                          aga nagu pokkeriguru krayze ütles, kui võidad, siis ju pole vaja midagi muuta.
                          edu sulle
                          ja poisid davaite zõt druzno. ok.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #43
                            Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                            coca teeb videoga endale imidžit lauas obv

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #44
                              Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                              jap, et jarlopid, sahkermahkerid, macbethid, cornholiod vaataksid, et oioioioioii ;D

                              Comment

                              • mcbethk
                                Bännitud
                                • Oct 2008
                                • 687

                                #45
                                Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                                wat? imo oled sa paras spewdonk ja minult sa respecti ei saa olgu video v siis mitte.

                                Comment

                                Working...