NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

    sest mu läpakas on üle elanud 5 tuumasõda :D, seal hulgal siider ja õll :D
    hea et üldse emaplaat terve on :D
    mikker suht krabisev v*tt ;D

    Comment

    • räim
      Jube Noob
      • Jun 2009
      • 135

      #17
      Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

      Algselt postitas ranka
      Mõistus ;D
      lol

      Comment

      • Bikewarrior
        Bännitud
        • Apr 2009
        • 283

        #18
        Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

        See esimene video oli küll kuldne. Tra mis fishid pacificus. :D

        Comment

        • Diadema111
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 51

          #19
          Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

          Harotz Dima ;D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

            NL200 video, 6max

            Comment

            • TaaviK
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 248

              #21
              Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

              Ütlen sulle kohe ausalt ära: sa oled ikka üsna bad. Olen seda tegelt ammu juba teadnud, aga jah see video pani küll korraliku punkti. Nl200 regularina võin kohe öelda, et lähitulevikus ei hakka sa kindlasti seda limiiti biitima, ma isegi imestan, kuidas nl100s nii edukas oled?? Olgu ma saan aru, et saidil on palju fishe kes maksavad, aga regularide vastu sa lihtsalt ei saa.
              Mõned vead paljudest, mis silma jäid: liiga kõrged cbetid, bad bluff spotid, liiga marginaalsed 3betid, sitad callid OOP, kesine HUD layout, ei oska süveneda vastase statsidesse, committid ennast 3bet pottides ära, sõimad mängijaid chatis, ei oska õigel ajal quitida, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal, postitad oma bad video foorumisse....jne jne

              Comment

              • jarlop
                FPP Pro
                • Sep 2009
                • 241

                #22
                Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                Väga hästi öeldud TaaviK

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #23
                  Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                  Algselt postitas TaaviK
                  sõimad mängijaid chatis, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal, postitad oma bad video foorumisse....jne jne
                  ma pole küll kuskil näinud kirja, et tegu on õppevideoga. imo + kirja cocale, et julgeb ka sellist videot avalikult kättesaadavaks teha.

                  Comment

                  • räim
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 135

                    #24
                    Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                    Algselt postitas TaaviK
                    Ütlen sulle kohe ausalt ära: sa oled ikka üsna bad. Olen seda tegelt ammu juba teadnud, aga jah see video pani küll korraliku punkti. Nl200 regularina võin kohe öelda, et lähitulevikus ei hakka sa kindlasti seda limiiti biitima, ma isegi imestan, kuidas nl100s nii edukas oled?? Olgu ma saan aru, et saidil on palju fishe kes maksavad, aga regularide vastu sa lihtsalt ei saa.
                    Mõned vead paljudest, mis silma jäid: liiga kõrged cbetid, bad bluff spotid, liiga marginaalsed 3betid, sitad callid OOP, kesine HUD layout, ei oska süveneda vastase statsidesse, committid ennast 3bet pottides ära, sõimad mängijaid chatis, ei oska õigel ajal quitida, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal, postitad oma bad video foorumisse....jne jne
                    Mitu videot sa oled ise võtnud vaevaks teha?

                    Comment

                    • krayzie
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 706

                      #25
                      Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                      kui võidad siis ära muuda midagi

                      tho ma ise ei mängiks nii :/

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                        jarlop, kes sulle putru pakkus? sina võid heameelega naxerbustolanderigaiga ühte põldu jagada...tõenäoliselt lähitulevikus jagad kah.
                        siinkohal on mul eriline arvamus sinu kohta ja kohe kindlasti ma ei hakka seda siin kirjutama :)


                        taavik, ma tänan tagasiside eest. Olen ammu öelnud (isegi videotes), et paljud võis öelda, mis valesti teen, kui teen. Ja minuarust sa oled ainuke, kes selle lõpuks välja ytles. :)
                        Ma ei peagi end mingiks staariks.
                        Ka 2+2s öeldi, et ma ei biidi nl200 mängu, kuna seal teen halba mängu. Aga noh, nagu ytlesin, tulin käppelt nl100sse tagasi.
                        Ja obv et kui ei proovi, ei saa kunagi teada...kas keegi vaidleb sellele vastu?! Ma arvan et mitte :)

                        Mis puutub hudi layouti, siis reaalselt on mul seal vaid need, mis vaja. Kui midagi muud vaja, siis vaatan järgi. Sest pean enda mälu piisavalt heaks, et teada kuidas keegi mängib (just nl100s). Küll aga seal leidub rohkelt uusi mängijaid...nende vastu nats keeruline.

                        Regularid...jep...kuid suur vahe on NL100 ja NL200 regularidel.

                        Aga palun :P, öelge veel midagi, kui soovi on.
                        Sest ainult tagasiside põhjal saab mängu muuta


                        tänan veelkord taavit

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                          Algselt postitas LuuK
                          ma pole küll kuskil näinud kirja, et tegu on õppevideoga. imo + kirja cocale, et julgeb ka sellist videot avalikult kättesaadavaks teha.
                          täpselt nii
                          ma pole kordagi öelnud, et teen õppevideosid :)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #28
                            Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                            Algselt postitas TaaviK
                            sõimad mängijaid chatis, ei oska õigel ajal quitida, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal

                            vot sellele vaidlen vastu ;D
                            ausalt öelda kirjutan chatti väga vähe...
                            chat on mul mingi 95% ajast kinni.
                            kui keegi ajab mind tilti, siis mix ma ei või natukene tiltida :P
                            ma arvan, et tilt managemendiga on väga paljudel probleeme ja arvatavasti ka sinu tilt management pole perfectsel tasemel.

                            mis puutub fishide sõimamist siis, see on kyll pokkeri eetika vastu, AGA......kes meist seda teinud poleks? Kui väga vaja, siis teevad seda kõik.
                            Vahe on lihtsalt selles, et regular fish on enivei lauas edasi...kyll aga uusi vendi ma ei sõima.
                            Ja veel rohkem ma ei sõima selliseid monster giga hyper fishe :)

                            Comment

                            • McFoldberg
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 731

                              #29
                              Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                              Mul on küll 100% random sellest kõigest...
                              Aga imo überlol, et sa ennast kaitsed :)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                                ma ei kaitse ennast vaid võtan sõna !
                                peale selle, mul väga pohhui sellest mis on mänguväline
                                vaevalt et chatis tõmblemine minu mängu parandab

                                Comment

                                Working...